Seedsman Seeds – Gelat.OG | Feminizované semínka konopí

Prodej

Seedsman Seeds – Gelat.OG | Feminizované semínka konopí

Legendární genetika: Kombinace slavného Gelato a vybraného OG Kush vytváří chuťový a efektový zážitek, který uspokojí i nejnáročnější pěstitele.

Vysoký obsah THC: S až 25 % THC je tato odrůda perfektní volbou pro ty, kdo hledají silný účinek a dlouhotrvající relaxaci.

Štědré sklizně: Optimální pro pěstování jak uvnitř, tak venku, Gelat.OG vás odmění bohatou sklizní, která potěší jak množstvím, tak kvalitou.

Rychlý květ: Pro ty, kdo netrpělivě čekají na výsledky své práce, nabízí Gelat.OG relativně krátkou dobu kvetení.

Úchvatná chuť a vůně: Připravte své smysly na ovocnou a sladkou symfonii vůní, které připomínají oblíbený dezert, jež vás okamžitě přenesou do slunné Kalifornie.

707 1632 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Představujeme vám Seedsman Seeds – Gelat.OG, esenciální přírůstek do vaší sbírky, který je víc než jen semínko. Je to záruka výjimečného zážitku pro každého pěstitele, který hledá kombinaci úžasné chuti, vysokého obsahu THC a snadného pěstování.

Zažijte vzrušení z pěstování s feminizovanými semínky Gelat.OG od Seedsman, kde se snoubí genetická dokonalost a jedinečný zážitek. Tato vysoce kvalitní odrůda je výsledkem spojení dvou legendárních kmenů západního pobřeží – slavné Gelato a výběrového OG Kush. Gelat.OG přináší to nejlepší z obou světů: sladkou a ovocnou vůni, která vás pohladí po smyslech, a hlubokou relaxaci, která zůstane s vámi dlouho po posledním potahu.

Navíc se můžete těšit na štědré sklizně, protože Gelat.OG není jen o kvalitě, ale také o kvantitě. Ať už jste pěstitel s dlouholetou praxí nebo teprve začínáte, tato odrůda vás odmění bohatými výnosy, které překonají vaše očekávání.

Nenechte se zmást její sladkostí, Gelat.OG má co nabídnout i v potenci. S obsahem THC až 25 % a nízkým obsahem CBD je ideální pro ty, kteří hledají silný a povznášející efekt, který přesto udrží vaši mysl v klidu a tělo uvolněné.

Hmotnost 0,05 kg
Balení semen

, ,

Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Povznášející, Psychoaktivní, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

600 – 800 g/m2

Optimální výnos outdoor

450 – 700 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!