Royal Queen Seeds – Royal Queen x TYSON Gelato 44 | Feminizované semínka konopí

Silný Účinek: S obsahem THC ve výši 22 % a dominancí indiky, Gelato 44 poskytuje intenzivní zážitek, který zasáhne jak tělo, tak mysl.

Podpora Kreativity: Na rozdíl od jiných silných odrůd, Gelato 44 podněcuje kreativitu a euforii, což ji činí skvělou volbou pro umělce a tvůrce.

Rychlá Sklizeň: S přibližně osmitýdenním cyklem kvetení je Gelato 44 ideální pro pěstitele, kteří hledají rychlé výsledky.

Bohatá Sklizeň: Ať už pěstujete indoor nebo outdoor, Gelato 44 se pyšní vysokými výnosy, které odmění vaši práci.

Exkluzivní Genetika: Využijte jedinečnou příležitost získat genetiku vyšlechtěnou ve spolupráci mezi Royal Queen Seeds a Tyson 2.0, což zaručuje exkluzivní zážitek.

1012 2877 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Připravte se na zápas svého života s Royal Queen Seeds – Royal Queen x TYSON Gelato 44, feminizovanými semínky konopí, které jsou připraveny vás vtáhnout do světa nekonečných možností. V partnerství s Tyson 2.0, Royal Queen Seeds přináší jednu z nejsilnějších odrůd, která je schopna zasáhnout jak vaše tělo, tak vaši mysl s neuvěřitelnou silou. Gelato 44, vyšlechtěná z legendárního Sunset Sherbet a Thin Mint Girl Scout Cookies, je dominující indika, která se nebojí ukázat svou sílu.

Od prvního zazvonění zvonečku vás Gelato 44 ohromí svou intenzivní palbou, kde každý pravý hák do těla je doprovázen obsahem THC ve výši 22 %. Tato silná spojení však nevedou jen k ztuhlosti svalů; naopak, otevřou dveře do světa kreativity, jasnosti a euforie, kde každý úder posiluje vaše smysly.

Pěstování této odrůdy je jako absolvování tréninkového kempu. S trochou péče a pozornosti propluje Gelato 44 fází kvetení za osm týdnů, což z ní činí skvělou volbu pro pěstitele hledající rychlý návrat investice. Ať už se rozhodnete pro pěstování indoor nebo outdoor, Gelato 44 vás odmění bohatou sklizní, která je stejně mocná, jako je chutná.

Nyní, proč byste si měli vybrat Royal Queen x TYSON Gelato 44 pro vaši příští pěstební výzvu?

Nenechte si ujít šanci zasadit si domů šampiona. Royal Queen x TYSON Gelato 44 není jen semínko, je to vstupenka do světa, kde se síla a kreativita snoubí, aby vytvořily nezapomenutelný zážitek. Zvolte si cestu mistra s Gelato 44.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Povznášející, Psychoaktivní, Relaxující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 450 g/m2

Optimální výnos outdoor

550 – 600 g/m2

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!