Seedsman Seeds – ZKITTLEZ AUTO | Samonakvétací semínka konopí

Seedsman Seeds – ZKITTLEZ AUTO | Samonakvétací semínka konopí

Zkittlez Auto je silným vyzyvatelem v sázce „nejsladší auto“. Je to sativa-dominantní (60%) samonakvétací kmen, který vytváří velmi pěkné květiny. Očekávejte velké sklizně pupenů s vysokým obsahem THC. Byl vyšlechtěn křížením Zkittlez Auto s Fruit Kush Auto.

721 1664 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Zkittlez Auto je eminentně vhodný pro vnitřní i venkovní pěstování a zřídka doroste výše než 120 cm. v jakémkoliv prostředí. Růst je rychlý a plný elánu, je to hladová a žíznivá rostlina, takže pěstitelům se doporučuje, aby nezaháleli na živinách nebo vodě. Životní cyklus je asi 90 dní od semene až po sklizeň.

Vnitřní výnosy jsou 400 – 500 gr/m2, zatímco venkovní pěstitelé mohou očekávat 500 – 600 gr/rostlina. Zápach je tak silný, že pěstitelům se zvědavými sousedy důrazně doporučujeme, aby zajistili adekvátní uhlíkovou filtraci.

Vůně i chuť jsou sladké a silně připomínají bonbóny a sušené bobule. Obsah THC je mezi 21 – 24 % s méně než 1 % CBD. Efekt je vyvážený, mozkový a euforický a doporučuje se jak pro společenské situace, tak i pro relaxaci u televize.

Terapeuticky se doporučuje k úlevě od chronické bolesti, pomáhá při nevolnosti, nespavosti a depresích a také ke stimulaci chuti k jídlu.

Hmotnost 0,05 kg
Balení semen

, ,

Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Aktivní, Kreativní, Relaxující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

500-600 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!