Prodej

Advanced seeds – Auto Zkittlez | Samokvetoucí semena konopí

Nechte se unést těmito přesvědčivými důvody, proč si vybrat Advanced Seeds – Auto Zkittlez pro vaši příští zahradnickou expedici:

1. Tropický Příval Chutí: Užijte si chuť a vůni pravého tropického ovoce, která vám přinese každý pupen plný pryskyřice.

2. Vysoká Produkce a THC: Tyto semena jsou zárukou výnosných sklizní s vysokým obsahem THC pro maximální účinek.

3. Samokvetoucí Simplicita: Bez ohledu na vaše zkušenosti s pěstováním se můžete těšit na snadný růst a minimální údržbu.

4. Uvolnění a Štěstí: Získejte přirozený způsob, jak dosáhnout relaxace a zvýšit vaši mentální pohodu.

5. Genetická Perfekce: Díky pečlivému šlechtění si tyto semena zachovávají všechny pozitivní vlastnosti svého slavného předka, Zkittlez.

Zapomeňte na běžné zážitky, Advanced Seeds – Auto Zkittlez přináší nevšední smyslovou zkušenost, která oživí vaši zahradu i vaše smysly. Objevte kouzlo této odrůdy a nechte svou zahradu rozkvést v plné barvě a chuti.

233 1427 
186 1142 

Tohle musíte mít: SLEVA 20% !!!

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Představte si, že můžete doslova zasadit štěstí. S našimi Advanced Seeds – Auto Zkittlez získáte nejen semena, ale klíč k rozkvětu vašich smyslů. Tyto samokvetoucí semena konopí jsou mistrovským dílem genetiky, která v sobě skrývá sladký slib tropického ráje.

Zakusit tu nejčistší esenci Zkittlez, aniž byste museli opustit pohodlí domova, je nyní možné. Advanced Seeds – Auto Zkittlez jsou genetickým skvostem, který přináší nejen nádhernou chuť a vůni, ale také obdivuhodnou úroveň produkce a THC. Každý pupen je pokrytý pryskyřicí, která září jako slzy radosti ve slunečním světle.

Při každém potahu se uvolní vlna uvolnění, která promine vaše tělo, zatímco vaše mysl se vznáší na obláčku koncentrace a štěstí. Tyto semena jsou ideální pro ty, kdo hledají útěk od každodenních stresů a chtějí se ponořit do stavu blažené pohody.

Vlastnosti Advanced seeds – Auto Zkittlez:

THC: 20%
Výnos: 500 – 550 g
Vnitřní výška: 90 -110 cm
Vnější výška: 1,2 – 1,5 m
Plný cyklus: 55 – 60 dní
Sklizeň: Duben – listopad

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Hladný, Uklidňující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

450 – 600 g/rostlina

Seed banka

Tohle musíte mít: SLEVA 20% !!!

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!