Prodej

Sensi Seeds – Northern Lights Feminized | Feminizované semínka konopí

Sensi Seeds Northern Lights Feminized je kompaktní, rychle kvetoucí (45-50 dní) a velmi výnosný. Snadno se pěstuje a zaručuje bezproblémové každoroční úrody jak ze semen, tak i z klonů. Je to perfektní rostlina jak pro osobní, tak i pro komerční využití. Jeho palice mají výbornou medově-pižmovou vůni se zemitou příměsí a náznaky jalovce. Jsou silně pokryté trichomy bohatými na THC a také pozoruhodně silné!

972 3040 
729 2280 

Legendární seedbanka se SLEVOU 25%!

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Sensi Seeds Northern Lights Feminized je jedním ze tří legendárních konopných odrůd, které v posledních třech desetiletích dominovaly konopnému trhu. Ať už jste uživatel nebo pěstitel, je více než pravděpodobné, že jste o této genetice již někdy slyšeli. Jméno Northern Lights je zárukou kvality již od osmdesátých let. Po mnoho let dominoval různým festivalům a vyhrával pohár za pohárem, což vedlo k nejedné žádosti o jeho vyřazení z konopných soutěží, aby i jiné genetiky dostaly šanci získat titul.

Sensi Seeds Northern Lights je kompaktní, rychle kvetoucí (45-50 dní) a velmi výnosný. Snadno se pěstuje a zaručuje bezproblémové každoroční úrody jak ze semen, tak i z klonů. Je to perfektní rostlina jak pro osobní, tak i pro komerční využití.

Jeho palice mají výbornou medově-pižmovou vůni se zemitou příměsí a náznaky jalovce. Jsou silně pokryté trichomy bohatými na THC a také pozoruhodně silné!

Tato indica a dominantní semínka konopí se obvykle pěstují uvnitř. Můžete je vysadit i venku, pokud si pro ně připravíte teplé a dostatečně slunné místo.
Sensi Seeds Northern Lights Feminized pokračuje v tradici svých klasických předků: produkuje rychlou a masivní sklizeň s až překvapivě malým zápachem.

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Povznášející, Uklidňující, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

350 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

350 – 400 g/rostlina

Seed banka

Video Galérie

Ocenění

Ocenění v konopných soutěžích:

  • 1. místo v High Times Cannabis Cup 1989
  • 2. Místo v High Times Cannabis Cup 1992
  • 2. místo v HighLife Cup 2003
Legendární seedbanka se SLEVOU 25%!

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!