Prodej

Pyramid seeds – Super OG Kush | Feminizované semínka konopí

Super OG Kush je odrůda, vytvořená splynutím dvou vysoce kvalitních odrůd: Hindu Kushe a skvostného OG Kushe. Výsledkem je tedy dobře rozvětvená a hustá rostlina s velkými a širokými listy a vynikající hlavní colou. Tento Indica dominantní hybrid vám vykvete za pouhých 55 dnů.

127 546 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Feminizované semínka konopí Super OG Kush od Pyramid Seeds tvoří výjmečnú odrůdu. Byla vytvořená splynutím dvou vysoce kvalitních odrůd: Hindu Kushe a skvostného OG Kushe.

Tím, že byl do tohoto koktejlu přidán OG Kush se dosáhlo toho, aby vyniklo jeho skvělé aroma. Stejně tak jeho jeho dobrá konzistence a struktura.

Výsledkem je tedy dobře rozvětvená a hustá rostlina s velkými a širokými listy a vynikající hlavní colou.

Feminizované semínka konopí Super OG Kush tvoří Indica dominantní hybrid vám vykvete za pouhých 55 dnů. Za tuto krátkou dobu vám dokáže vyprodukovat až 500 g/m2 hustých a tvrdých palic.

Toto výborné konopí má pikantní citrusovou chuť i vůni s exotickými poznámky hašiše a díky svému vysokému obsahu THC (20%) navozuje silný a dlouhotrvající efekt s relaxačním účinkem.

Hmotnost 0,01 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Relaxující, Šťastný, Uklidňující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

1000 – 1500 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!