Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:
No products in the cart.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Semena konopí | Feminizovaná semena konopí | Expert Seeds – GORILLA SFV OG | Feminizované semínka konopí

Expert Seeds – GORILLA SFV OG | Feminizované semínka konopí

Gorilla SFV OG je z 90 % indika. Gorilla SFV OG se pyšní až neuvěřitelně vysokým obsahem THC (24 %). Protože jde téměř o čistou indiku, je její účinek rychlý a velmi dlouhotrvající. Její mocný efekt hluboce uvolní celé vaše tělo i mysl a zároveň vám dodá mírně opojnou a povznášející notu. Díky svému super silnému efektu dokáže navíc skvěle zahnat jakýkoli stres, utlumit chronické bolesti i migrény, a je i skvělým lékem na mnoho dalších problémů.

744 2009 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Fantastická odrůda Gorilla SFV OG od SeedBanky Expert Seeds vznikla spojením nesmírně populárního konopí Gorilla Glue #4 a “záludné” San Fernando Valley OG. San Fernando Valley OG je přezdívaná “záludná tráva”, protože její obrovská síla na vás dopadne přesně v té chvíli, když to nejméně očekáváte a doslova vás posadí na zadek. Také se hodně proslavila svými super léčivými vlastnosti.

Asi si říkáte, že výsledná kombinace takto mocných genetik musí být opravdová BOMBA a máte zcela pravdu. Díky svým výjimečně silným rodičů je Gorilla SFV OG doslova zabijácky silný model, který vás “zhulí” dřív, než se nadějete.

Gorilla SFV OG je z 90 % indika. Co se týče náročnosti pěstování, nečekejte žádnou raketovou vědu. S tímto konopím získají vysoké výnosy i méně zkušení pěstitelé, a to jak v interiéru, tak i venku. Ve vaší pěstební místnosti či stanu dorůstá tato rostlina 80 až 110 cm, kvete 55 až 60 dní a vyprodukuje přibližně 450 gramů extrémně silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru. Venku vám pak tato holka vyprodukuje až 550 gramů marihuany na jednu rostlinu a bude připravena ke sklizni během října.

Po přečtení předchozího textu pro vás jistě nebude žádným překvapením, že se Gorilla SFV OG pyšní až neuvěřitelně vysokým obsahem THC (24 %), což ji staví na úroveň těch nejsilnějších konopných modelů, které u nás můžete dostat do rukou. Protože jde téměř o čistou indiku, je její účinek rychlý a velmi dlouhotrvající. Její mocný efekt hluboce uvolní celé vaše tělo i mysl a zároveň vám dodá mírně opojnou a povznášející notu. Díky svému super silnému efektu dokáže navíc skvěle zahnat jakýkoli stres, utlumit chronické bolesti i migrény. Je i skvělým lékem na mnoho dalších problémů.

Pokud milujete silné indiky, bude pro vás Gorilla SFV OG přesně to pravé…

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Povznášející, Uvolněný

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

300-450 g/m2

Optimální výnos outdoor

480-550 g/rostlina

Seed banka

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Expert Seeds – GORILLA SFV OG | Feminizované semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!