Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Semena konopí | Feminizovaná semena konopí | Expert Seeds – GORILLA SFV OG | Feminizované semínka konopí

Expert Seeds - GORILLA SFV OG | Feminizované semínka konopí

Gorilla SFV OG je z 90 % indika. Gorilla SFV OG se pyšní až neuvěřitelně vysokým obsahem THC (24 %). Protože jde téměř o čistou indiku, je její účinek rychlý a velmi dlouhotrvající. Její mocný efekt hluboce uvolní celé vaše tělo i mysl a zároveň vám dodá mírně opojnou a povznášející notu. Díky svému super silnému efektu dokáže navíc skvěle zahnat jakýkoli stres, utlumit chronické bolesti i migrény, a je i skvělým lékem na mnoho dalších problémů.

744 2009 

  • 3 kusy
  • 5 kusů
  • 10 kusů
Vyčistit

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Fantastická odrůda Gorilla SFV OG od SeedBanky Expert Seeds vznikla spojením nesmírně populárního konopí Gorilla Glue #4 a „záludné“ San Fernando Valley OG. San Fernando Valley OG je přezdívaná „záludná tráva“, protože její obrovská síla na vás dopadne přesně v té chvíli, když to nejméně očekáváte a doslova vás posadí na zadek. Také se hodně proslavila svými super léčivými vlastnosti.

Asi si říkáte, že výsledná kombinace takto mocných genetik musí být opravdová BOMBA a máte zcela pravdu. Díky svým výjimečně silným rodičů je Gorilla SFV OG doslova zabijácky silný model, který vás „zhulí“ dřív, než se nadějete.

Gorilla SFV OG je z 90 % indika. Co se týče náročnosti pěstování, nečekejte žádnou raketovou vědu. S tímto konopím získají vysoké výnosy i méně zkušení pěstitelé, a to jak v interiéru, tak i venku. Ve vaší pěstební místnosti či stanu dorůstá tato rostlina 80 až 110 cm, kvete 55 až 60 dní a vyprodukuje přibližně 450 gramů extrémně silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru. Venku vám pak tato holka vyprodukuje až 550 gramů marihuany na jednu rostlinu a bude připravena ke sklizni během října.

Po přečtení předchozího textu pro vás jistě nebude žádným překvapením, že se Gorilla SFV OG pyšní až neuvěřitelně vysokým obsahem THC (24 %), což ji staví na úroveň těch nejsilnějších konopných modelů, které u nás můžete dostat do rukou. Protože jde téměř o čistou indiku, je její účinek rychlý a velmi dlouhotrvající. Její mocný efekt hluboce uvolní celé vaše tělo i mysl a zároveň vám dodá mírně opojnou a povznášející notu. Díky svému super silnému efektu dokáže navíc skvěle zahnat jakýkoli stres, utlumit chronické bolesti i migrény. Je i skvělým lékem na mnoho dalších problémů.

Pokud milujete silné indiky, bude pro vás Gorilla SFV OG přesně to pravé…

Hmotnost 0.05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Povznášející, Uvolněný

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

300-450 g/m2

Optimální výnos outdoor

480-550 g/rostlina

Seed banka

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Expert Seeds – GORILLA SFV OG | Feminizované semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!