Sweet Seeds® – Papaya Zoap F1 Fast Version | Feminizovaná semínka konopí

Rychlý květ – Nečekáte dlouho na svou úrodu díky rychlému květu.

Vysoce aromatická a pryskyřičná poupata – Každý pupen je zážitkem plným bohatých aromat a chutí.

Radostný a relaxační účinek – Ideální pro kreativní práci nebo relaxaci po dlouhém dni.

Silná a rozvětvená struktura – Zajišťuje hojnou úrodu poupatek.

Unikátní kombinace chutí – Sladké tóny mango, papáji a citrusů doplněné zemitými, kouřovými a kořeněnými nuancemi.

800 1334 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Představujeme vám revoluční novinku ve světě konopí – Sweet Seeds® Papaya Zoap F1 Fast Version. Tato feminizovaná semínka jsou výsledkem přesného křížení čtyř vysoce kvalitních kmenů s americkou genetikou, které spolu vytváří unikátní polyhybrid, který v sobě snoubí to nejlepší z indica a sativa.

Pokud hledáte kmen, který kvete nebývale rychle a přináší vysoce pryskyřičná, bohatě aromatická poupata, nemusíte dále hledat. Sweet Seeds® Papaya Zoap F1 Fast Version je tou pravou volbou pro každého, kdo si cení rychlosti, efektivity a neopakovatelného smyslového zážitku.

Zažijte explozi chutí a vůní, kdy se sladké tóny mango, papáji a citrusů snoubí se zemitými, kouřovými a kořeněnými nuancemi. Tento kmen je dokonalou volbou pro ty, kteří hledají nejen skvělou chuť, ale také radostný a relaxační účinek, který podněcuje představivost a zároveň pomáhá soustředit se na tvůrčí činnost nebo běžné úkoly.

Díky své vysoce rozvětvené struktuře tato rostlina vytváří několik bohatě pryskyřičných pupenů na bočních větvích, zatímco centrální pupen dominuje svou velikostí a často se ke konci kvetení obarví do nádherných fialových odstínů.

Objevte kouzlo Sweet Seeds® Papaya Zoap F1 Fast Version a dopřejte si neopakovatelný smyslový zážitek, který překoná všechna vaše očekávání.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Povznášející, Relaxující, Šťastný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

400 – 600 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!