Sweet Seeds® – Tropicanna Poison F1 Fast Version ® | Feminizovaná semínka konopí

Tropicanna Poison F1 Fast Version je velice rychle kvetoucí odrůda konopí s purpurově zabarvenými květy, která patří mezi nejznámější americké odrůdy z rodiny super silných Cookies.

566 892 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Tropicanna Poison Fast Version F1 semínka marihuany od Sweet Seeds jsou velice rychle kvetoucí odrůda konopí s purpurově zabarvenými květy. Patří mezi nejznámější americké odrůdy z rodiny super silných Cookies.

Tento elitní indica-dominantní hybrid kvete pouze 6 až 7 týdnů a dokáže vyprodukovat solidní výnosy. Produkuje krásné palice, jež v době květu často získají purpurové zabarvení (přibližně v 80 % případů) a mají vysoký obsah pryskyřice.

Semínka marihuany Tropicanna Tropicanna Poison Fast Version jsou velice silné konopí, které obsahuje až 24 % THC a navozuje příjemně relaxační efekt. Navíc má i extrémně vysokou hladinu terpenů.

Řádně vysušené palice mají opravdu vynikající vůni i chuť, která je velmi sladká a intenzivní. Rozpoznáte v ní tóny manga, dřeva a má jemné pozadí, které připomíná Skunk.

Je to špičkové konopí, které ocení každý konopný gurmán.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Uklidňující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

450 – 600 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!