Vision Seeds – VISION CRITICAL AUTO | Samonakvétací semínka konopí

Vision Seeds – VISION CRITICAL AUTO | Samonakvétací semínka konopí

Vision Critical Auto je úžasně kompaktní a samonakvétací konopná odrůda, která se perfektně hodí pro pěstitele, kteří mají jen omezený pěstební prostor.

výbornou chuť i vůni se stopami dřeva, citronu a koření. Obsahuje přibližně 12% THC a navozuje dlouhotrvající a velice příjemně relaxační účinek.

453 1089 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Vision Critical Auto je úžasně kompaktní a samonakvétací konopná odrůda od Vision Seeds. Perfektně se hodí pro pěstitele, kteří mají jen omezený pěstební prostor.

 výbornou chuť i vůni se stopami dřeva, citronu a koření. Obsahuje přibližně 12% THC a navozuje dlouhotrvající a velice příjemně relaxační účinek.

Vision Critical Auto dorůstá výšky 45-90 cm a velmi snadno se pěstuje. I přes svou malou velikost produkuje slušné množství krásných a hustých pryskyřičných palic.

Tato skvělá semínka konopí je snadno pěstovat venku i uvnitř a díky své kompaktní velikosti se vlezou klidně i do skříně. Za pouhých 70 dnů od vyklíčení vám dokáží vyprodukovat přibližně 250 gramů výborného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru (35-100 gramů na rostlinu).

Rodokmen : Critical Impact x Roadrunner

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Relaxující

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

150 – 200 g/m2

Optimální výnos outdoor

35 – 100 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!