Vision Seeds – AK-49 AUTO | Samonakvétací semínka konopí

AK-49 je jedním z modelů který zná téměř každý kdo se s konopím setkal. Má nádherné palice přeplněné svůdnou pryskyřicí. Má kořeněnou vůni podobnou skunku s nádechem santalového dřeva, ale příchuť je sladší s květinovou vůní.

 

455 1130 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

AK-49 Auto je automaticky kvetoucí varianta jednoho z nejsilnějších kmenů vůbec od společnosti Vision Seeds. Výsledkem tohoto křížení AK-49 a Lowryder je silný stabilní samokvetoucí kmen, ve kterém jsou zachovány všechny požadované vlastnosti feminizované verze.

Vytváří pryskyřičné marihuanové rostliny s kompaktními pupeny plnými chloupků a třpytivých trichomů. Má kořeněnou vůni hraničící se skunkem a sladkou svěží chuť. Má silný psychoaktivní dopad přinášející euforický a velmi stimulující high.

Zavedením autokvětních genů Lowryder získala společnost Vision Seeds hrdý a silný samonakvétací kmen, který lze pěstovat prakticky kdekoli. Je vhodná pro pěstování v interiéru, exteriéru, ve skleníku i v hydrokultuře.

Pro dosažení nejlepších výsledků potřebuje prostor, ve kterém se mohou její kořeny volně rozvíjet. Při výběru místa a pěstebního vybavení mějte na paměti, že AK-49 Auto vydává silný štiplavý zápach.

AK-49 Auto je jedním z nejsilnějších samokvetoucích kmenů, které jsou v současné době na trhu k dispozici. Za správných podmínek má také potenciál poskytovat drasticky vyšší výnosy než průměrné jiné samokvetoucí kmeny.

Rodokmen : AK-49 x Lowryder

Genetika : 50 % sativa – 50 % indika

 

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Povznášející, Relaxující, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

100 – 150 g/m2

Optimální výnos outdoor

50 – 70 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!