Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Vision Seeds | SUPER SKUNK AUTO | Samonakvétací semínka konopí

Super Skunk auto jeden z nejspolehlivějších a nejstabilnějších kmenů, které jsou v současné době na trhu s konopnými semeny k dispozici.

Léčebně se často používá ke zmírnění stresu, chronické bolesti a zvýšení chuti k jídlu při nedostatku. Je vysoce pryskyřičná a hodí se pro velmi silnou skunky chuť i vůni.

551 1367 

  • 3 kusy
  • 5 kusů
  • 10 kusů
Vyčistit

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Super Skunk Auto Vision Seeds vytváří krásné husté rostliny konopí, které dosahují střední výšky na průměrný samonakvétací kmen, robustní, lahodně produktivní konopí.

Poměrně snadno pěstuje bez další výživy pro růst a kvetení. Pro dosažení nejlepších výsledků potřebuje  prostor, ve kterém se mohou její kořeny volně rozvíjet. Doporučujeme použít květináče o objemu přibližně 10 litrů, což nebude mít vliv na její výšku. Poskytne jí to prostor potřebný k optimálnímu rozvoji jejích krásných poupat pokrytých krystaly.

Její dominance Indica z ní dělá jeden z nejspolehlivějších a nejstabilnějších kmenů, které jsou v současné době na trhu s konopnými semeny k dispozici.

Zavedením autokvětních genů Lowryder vznikl úžasný samokvetoucí kmen vhodný pro pěstování v interiéru, skleníku, hydrokultuře a dokonce i venku v teplejších klimatických podmínkách. V procesu zvaném automatické kvetení přechází téměř přímo ze semeníku do fáze kvetení a minimalizuje fázi vegetativního růstu. Jinými slovy, po zasazení vyklíčí, vyroste z ní několik sad listů a pak okamžitě a automaticky začne kvést.

I když je Super Skunk Auto Vision Seeds převážně Indika, její vlivy Sativy jsou jasně přítomny v účinku. Vyvolává, jasný mozkový high kombinovaný se silným relaxačním stone.

Léčebně se často používá ke zmírnění stresu, chronické bolesti a zvýšení chuti k jídlu při nedostatku. Je vysoce pryskyřičná a hodí se pro velmi silnou skunky chuť i vůni.

Vzhledem k jejímu snadnému pěstování a minimální další péči pro dosažení dobrých výnosů se samokvetoucí Super Skunk od Vision Seeds doporučuje začínajícím pěstitelům.

Hmotnost 0.05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Uklidňující

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

150 – 200 g/m2

Optimální výnos outdoor

30 – 80 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Vision Seeds | SUPER SKUNK AUTO | Samonakvétací semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *