Royal Queen Seeds – ROYAL AK AUTOMATIC | Samonakvétací semínka konopí

Royal AK Automatic vznikl křížením samonakvétacích odrůd Ruderalis s rychle kvetoucím konopím Sativa. Vliv Sativy, přestože je pouze mírný se projevuje ve výšce rostliny. Tato rostlina zůstává kompaktní, přitom je ale vyšší než řada samonakvétacích odrůd a dorůstá do výšky 60 až 90 cm. Účinek lze popsat jako fyzicky povznášející s jasným, šťastným high. Samonakvétací semínka konopí!

611 1666 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Royal AK Automatic od RQS vznikl křížením samonakvétacích odrůd Ruderalis s rychle kvetoucím konopím Sativa. Vliv Sativy, přestože je pouze mírný se projevuje ve výšce rostliny. Tato rostlina zůstává kompaktní, přitom je ale vyšší než řada samonakvétacích odrůd a dorůstá do výšky 60 až 90 cm. Účinek lze popsat jako fyzicky povznášející s jasným, šťastným high. Samonakvétací semínka konopí.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Relaxující, Šťastný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

275 – 350 g/m2

Optimální výnos outdoor

110 – 160 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!