Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Seeds | FastBuds – WEDDING GLUE AUTO | Samonakvétací semínka konopí

FastBuds – WEDDING GLUE AUTO | Samonakvétací semínka konopí

Pevné samonakvétací rostlina vhodné pro všechny typy pěstitelů díky mimořádně snadnému pěstování; Hybrid s dominancí Indica, který trvá 63-70 dní od semene po sklizeň, je to vysoký samokvetoucí květ, který dorůstá až 120 cm a produkuje kolem 550 g / m2. Díky 26% THC nabízí tento kmen silný účinek bez velké údržby.

344 15600 

  • 1 ks
  • 3 kusy
  • 5 kusů
  • 10 kusů
  • 100 kusů
Vyčistit

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pevné samonakvétací rostlina vhodné pro všechny typy pěstitelů díky mimořádně snadnému pěstování; Hybrid s dominancí Indica, který trvá 63-70 dní od semene po sklizeň, je to vysoký samokvetoucí květ, který dorůstá až 120 cm a produkuje kolem 550 g / m2. Díky 26% THC nabízí tento kmen silný účinek bez velké údržby a pupeny tak pryskyřičné, že to vypadá, jako by byl pokryt krémově bílou polevou. Očekávejte lahodnou terpovou směs sladké vanilky a zemitých vůní. Přichází spolu s poměrně silným bzučením hlavy, které pomalu přechází do uvolňujícího tělesného efektu.

 

Kuřácky učinek

Navzdory dominanci Indica nabízí Wedding Glue Auto vyvážený efekt; Silný efekt začíná jako motivující a povznášející bzučení hlavy, který vás dostane do soustředěného myšlení a podpoří kreativitu. Postupem času přechází účinek podobný sativě do hluboké tělesné relaxace. Ta může zmírnit bolesti svalů a podporuje klidný stav mysli.

 

Vzhled rostlin

Tento superproducent může vyprodukovat až 550 g / m2 za 9–10 týdnů a roste na vyšší straně. Vyvíjí hlavní stonek, kterej dosahuje 120 cm, přičemž je obklopena robustními dlouhými bočními větvemi. Rostou blízko sebe a dodávají jí kompaktní vzhled navzdory své výšky. Díky dobře vyvážené směsi se u této odrůdy vyvíjí husté olistění, které od samého začátku mohou vykazovat fialový odstín a několik kvetoucích míst, kde se rozvíjejí super mrazivé a husté pupeny velikosti ping pongového míčku. Je to perfektní volba pro extraktory, kteří hledají prvotřídní kmeny, které nabízejí nekonvenční, ale okouzlující kmeny terpenových profilů. Zároveň dodávají jak kvalitu pryskyřice, tak kvantitu.

 

Příchuť

Můžete očekávat celkově sladkou terpenovou směs s ovocnými tóny a silnou vanilkovou polevou, která pokryje celé vaše ústa. Tato jedinečná terpová směs nabízí výraznější zemité pozadí, které vyhlazuje kouř při vdechování, a při výdechu pomalu vyjadřuje více pepřových a kyselých náznaků, přičemž nejzřetelnější příchutí je stále zemitá sladká vanilka.

Hmotnost 0.15 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , , , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Celebrální, Hladný, Povznášející, Psychedelický, Uklidňující, Úleva od bolesti

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

60 – 160 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „FastBuds – WEDDING GLUE AUTO | Samonakvétací semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!