FastBuds – WEST COAST O.G. AUTO | Samonakvétací semínka konopí

West Coast OG je samonakvétací verze legendárního OG Kushe. Studie OG Kushe prokázala jeho vysokou úspěšnost při léčbě stresu, deprese, migrény, bipolárních poruch, ADHD a dalších nemocí.

281 10150 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

West Coast OG FastBuds jsou samonakvétací verze legendárního OG Kushe. Studie OG Kushe prokázala jeho vysokou úspěšnost při léčbě stresu, deprese, migrény, bipolárních poruch, ADHD a dalších nemocí.

A co můžete očekávat od West Coast OG ? Všechno výše uvedené, plus jednosměrný lístek do zábavního parku. Má skvělou citrusovou příchuť a jeho obsah THC přesahuje 21% (CBD  1%).

Jeho silný a dlouhotrvající efekt přichází ve dvou vlnách. První vlna přináší čistě euforickou radost a druhá vlna navozuje velmi příjemný pocit relaxace.

Tyto semínka od FastBuds ocení všichni milovníci Kushe !

Ještě bychom mohli dodat, že u této odrůdy nejsou známé žádné nežádoucí účinky, jako úzkost, závratě, bolest hlavy, nebo paranoia.

West Coast OG FastBuds dosahuje průměrné výšky kolem jednoho metru, má velmi husté a kompaktní palice, dosahuje výborných výnosů již za 8-9 týdnů od vyklíčení a hodí se pro pěstění indoor i outdoor.

Je velmi vhodná pro kultivaci pomocí metody SOG i SCROG a má také tu výhodu, že dokáže vydržet chyby začínajících pěstitelů.

Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Šťastný, Uvolněný

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

50 – 250 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!