Advanced seeds – Auto Somango | Samokvetoucí semena konopí

Advanced seeds – Auto Somango | Samokvetoucí semena konopí

Advanced Auto Somango je velice chutné samonakvétací konopí od SeedBanky Advanced Seeds, které vzniklo smíšením genů špičkových odrůd Jack Herer, Big Skunk a Ruderalis. Tato parádní hybridní rostlina navíc velice rychle roste, takže ji budete mít připravenou ke sklizni za pouhých 60 dnů od vyklíčení semen.

198 1295 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Advanced Auto Somango je velice chutné samonakvétací konopí od SeedBanky Advanced Seeds, které vzniklo smíšením genů špičkových odrůd Jack Herer, Big Skunk a Ruderalis.

Tato parádní hybridní rostlina navíc velice rychle roste, takže ji budete mít připravenou ke sklizni za pouhých 60 dnů od vyklíčení semen a vůbec nezáleží na tom, jestli ji budete pěstovat v interiéru, nebo venku.

Advanced Auto Somango je kompaktní rostlina, která se dokonale hodí pro pěstitele s omezeným pěstebním prostorem. V interiéru dosahuje výšky jen 60 – 90 cm, ale i přesto dokáže vyprodukovat velice solidní výnosy (až 450 gramů na metr čtvereční). Venku vám pak vyroste maximálně do výšky 120 cm.

Co se chuti týče, Advanced Auto Somango je konopný ekvivalent lahodného ovocného koktejlu. Obsahuje přibližně 15 % THC, takže efekt není příliš silný a hodí se i pro začínající kuřáky.

Je to velice lahodné konopí, které si můžete dopřávat kdykoliv během celého dne.

Genetika: Jack Herer X Big Skunk X Ruderalis

Doba růstu: 60 dní od vyklíčení semen

Výška uvnitř: 70 až 100 cm

Výška venku: 90 až 120 cm

Výnos: 400 až 450 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: 15 %

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

,

Genetika

Účinek

Povzbuzující, Soustředěný, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

350 – 450 g/m2

Optimální výnos outdoor

100 – 150 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!