Prodej

Advanced seeds – Auto Bruce Banner XXL | Samokvetoucí semena konopí

Samokvetoucí Splendor: Tato semena přinášejí jednoduchost samokvětu, což znamená, že nejsou potřeba složité osvětlovací režimy. Ideální pro sběratele, kteří hledají bezstarostný přístup k pěstování.

Legendární Odrůda: Přidejte do své kolekce semeno, které nese dědictví jedné z nejuznávanějších odrůd v Americe, nyní dostupné ve své automatické formě.

Silný Genetický Základ: Auto Bruce Banner XXL je známý svou robustností a odolností, což zajišťuje, že vaše sbírka bude obohacena o geneticky stabilní exemplář.

Optimální Skladování: Dodáváme semena v originálních obalech, které zajišťují jejich dlouhodobou vitalitu při skladování v chladných podmínkách.

Legislativní Opatrnost: Jako zodpovědný sběratel a nadšenec etnobotaniky si můžete být jisti, že dodržujete všechny aktuální legislativní požadavky.

233 801 
186 641 

Tohle musíte mít: SLEVA 20% !!!

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Představujeme Advanced seeds – Auto Bruce Banner XXL: Samokvetoucí semena konopí

Máte vášeň pro etnobotaniku a sběratelství? Hledáte nejnovější přírůstek do vaší pečlivě kurátované kolekce? Objemte sílu a krásu Advanced seeds – Auto Bruce Banner XXL, automatické verze ikonické americké odrůdy, která se stala legendou mezi znalci.

Nejenže je to odrůda s příběhem, ale také s potenciálem. Auto Bruce Banner XXL je symbolem mimořádné vitality a růstové síly, ideální pro ty, kteří chtějí rozšířit svou sbírku o něco opravdu výjimečného. A nyní můžete být součástí tohoto příběhu.

Nenechte si ujít příležitost stát se majitelem části botanické historie. Auto Bruce Banner XXL není jen semeno, je to symbol kultury, síly a botanického umění. Přidejte toto mistrovské dílo do své kolekce dnes a užívejte si prestiž, kterou s sebou přináší.

Vlastnosti Auto Bruce Banner XXL:

THC: 24 %
Produkce: 500 – 550 g
Vnitřní výška: 80 – 100 cm
Vnější výška: 1,0 – 1,3 m
Plný cyklus: 75 dní
Sklizeň: Duben – listopad

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Celebrální, Relaxující, Uklidňující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

300 – 500 g/rostlina

Seed banka

Tohle musíte mít: SLEVA 20% !!!

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!