Prodej

Advanced seeds – Auto Amnesia XXL | Samokvetoucí semena konopí

Top 5 benefitů Advanced Seeds – Auto Amnesia XXL:

1. Vysoké výnosy: S těmito semeny se můžete spolehnout na obrovskou produkci květů, což znamená více úrody z každé rostliny.

2. Sativa dominující účinek: Připravte se na silný a dlouhotrvající mentální vzestup, který vás povzbudí a posune vaše myšlení do nových dimenzí.

3. Intenzivní aroma: Vychutnejte si neodolatelnou kombinaci koření a citronu, která je tak typická pro Amnesia a dodává každému použití nezapomenutelný charakter.

4. Rychlý růst a snadná kultivace: Auto Amnesia XXL je ideální volbou pro pěstitele všech úrovní zkušeností, díky její nenáročnosti a automatickému kvetení.

5. Kvalita zaručená odborníky: Advanced Seeds je známá svou inovací a kvalitou, takže si můžete být jisti, že dostáváte špičkové semeno, které je výsledkem pečlivé selekce a genetického vývoje.

233 801 
186 641 

Tohle musíte mít: SLEVA 20% !!!

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Objavte zázrak přírody s našimi Advanced Seeds – Auto Amnesia XXL, samokvetoucími semeny konopí, které překonávají očekávání. Máte chuť na něco mimořádného? Na něco, co vás povznese a nabídne vám více než jen obyčejný zážitek? Představujeme vám Auto Amnesia XXL – vlajkovou loď mezi samokvetoucími semeny od Advanced Seeds.

Tato odrůda je ztělesněním dokonalosti v oblasti pěstování konopí. Její genetické kořeny sahají až k legendární Amnesia Haze, ale díky pečlivé selekci a inovacím, které přináší Advanced Seeds, se Auto Amnesia XXL pyšní ještě většími výnosy a robustnějším růstem. To znamená více květů, více aroma a, samozřejmě, více účinku!

Připravte se na olfaktorický karneval, kde hlavními hvězdami jsou svěží tóny citronu a pikantní koření. Každý vdech je jako procházka po citrusovém sadu, kde se k vám přidává špetka exotického koření. A účinek? Připravte se na energickou vlnu, která povzbudí váš mozek a rozšíří vaše vědomí. Auto Amnesia XXL je synonymem pro dlouhotrvající, povznášející zážitek, který vás neopustí po celé hodiny.

Není to jen o výnosech a síle. Je to o zážitku, o cestě, kterou vám Auto Amnesia XXL nabízí. Tak proč se nechat omezovat běžnými odrůdami, když můžete mít to nejlepší z nejlepších? Vyzkoušejte Advanced Seeds – Auto Amnesia XXL a nechte se unést na vlně sativní dominancie, která vás nikdy nezklame.

Vlastnosti Auto Amnesia XXL:

THC: 14 %
Výnos: 550 – 600 g
Vnitřní výška: 80 – 100 cm
Vnější výška: 1,1 – 1,7 m
Plný cyklus: 70 – 80 dní
Sklizeň: Duben – listopad

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Celebrální, Energický, Relaxující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

550-600 g/m2

Optimální výnos outdoor

550 – 600 g/rostlina

Seed banka

Tohle musíte mít: SLEVA 20% !!!

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!