Advanced seeds – Auto Watermelon OG | Samokvetoucí semena konopí

Advanced seeds – Auto Watermelon OG | Samokvetoucí semena konopí

Proč si vybrat Advanced Seeds – Auto Watermelon OG?

1. Vyvážená genetika: S 50% indica a 50% sativa vám tato odrůda přináší to nejlepší z obou světů. Užijte si harmonii a rovnováhu, které jsou výsledkem pečlivého šlechtění.

2. Působivá estetika: Připravte se na obdivování temných, téměř černých listů, které jsou tak charakteristické pro tuto odrůdu. Auto Watermelon OG je pravým skvostem mezi samokvetoucími odrůdami.

3. Nádherná aroma: Očekávejte, že vás ohromí sladká vůně melounu s nádechem kush, která vám poskytne jedinečný senzorický zážitek. Vůně a chuť, které zůstanou v paměti.

4. Optimální produkce: I ve středně velké rostlině se těšte na bohatou produkci pupenů obalených hustou pryskyřicí. Auto Watermelon OG přináší výnosy, které potěší každého sběratele.

5. Rychlý a snadný růst: Díky své samokvetoucí povaze se Auto Watermelon OG pyšní rychlým růstem a nenáročnou péčí, což je ideální i pro méně zkušené sběratele.

233 801 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Představujeme Advanced Seeds – Auto Watermelon OG, samokvetoucí semena konopí, která přinášejí revoluci do vaší sběratelské a etnobotanické kolekce. Tato exkluzivní odrůda je výsledkem pečlivého šlechtění, které spojilo sílu a barvu Melon Purple s legendární robustností Black OG. Ať už jste zkušený sběratel nebo teprve začínáte, Auto Watermelon OG je odrůda, která nesmí chybět ve vašem repertoáru.

Ochutnejte krásu přírody s Advanced Seeds – Auto Watermelon OG. Tato unikátní samokvetoucí odrůda je výsledkem špičkového šlechtění, které spojuje estetickou dokonalost a aromatickou rozmanitost. S rovnováhou 50% indica a 50% sativa, Auto Watermelon OG je mistrovským dílem, které přináší komplexní zážitek pro všechny smysly.

Sběratelé a etnobotanici ocení nejen vizuální krásu temně zbarvených listů, ale i sladké melounové aroma doplněné o zemité tóny kush. Tato odrůda je synonymem pro vysokou kvalitu a výnos, díky čemuž je ideální volbou pro každého, kdo hledá něco speciálního pro svou kolekci.

Pamatujte, že všechna semena jsou prodávána v originálních obalech pro sběratelské a etnobotanické účely. Dbejte na to, abyste semena skladovat při teplotě 0 – 5 °C a sejte je pouze v případě změny legislativy. S Advanced Seeds – Auto Watermelon OG se můžete těšit na přírůstek do vaší kolekce, který je nejen nádherný na pohled, ale i plný potenciálu.

Objednejte si nyní a přidejte do své kolekce semena, která skutečně vynikají!

Vlastnosti Auto Watermelon OG:

THC: 20%
Výnos: 450 – 500 g
Vnitřní výška: 70 – 90 cm
Vnější výška: 1,2 – 1,5 m
Plný cyklus: 65 – 70 dní.
Sklizeň: Duben – listopad.

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Celebrální, Povznášející, Relaxující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

200 – 300 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!