Advanced seeds – OG Kush SFV | Feminizované semena konopí

Sativa-dominantní odrůda marihuany Advanced OG Kush SFV se může pochlubit vysokým obsahem THC a výborným relaxačním efektem, který skvěle uklidní vaši mysl i tělo. Tato rostlina má vysokou sloupcovitou strukturu, která potěší každého pěstitele, jenž by chtěl použít pěstební techniku SOG. Pokud máte dostatečně vysokou pěstební místnost, můžete vysadit vícero rostlin v těsné blízkosti.

220 800 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Sativa-dominantní odrůda marihuany Advanced OG Kush SFV od Seed banky Advanced Seeds se může pochlubit vysokým obsahem THC a výborným relaxačním efektem, který skvěle uklidní vaši mysl i tělo.

Tato rostlina má vysokou sloupcovitou strukturu, která potěší každého pěstitele, jenž by chtěl použít pěstební techniku SOG. Pokud máte dostatečně vysokou pěstební místnost, můžete vysadit vícero rostlin v těsné blízkosti.

Pokud se však rozhodnete pěstovat Advanced OG Kush SFV konvenčními metodami, určitě nebudete zklamáni. V interiéru kvete 60 – 65 dní a dosahuje průměrné výšky 80 – 100 cm. Venku pak bude připravena ke sklizni v průběhu října a vyroste do výšky přesahující dva metry.

Advanced OG Kush SFV vyvíjí velkou a neobvykle hustou centrální Colu, ze které vytéká spousta aromatické pryskyřice. Po vysušení vám její silné palice budou den po dni pomáhat utišovat bolestivé svalstvo a zahánět duševní únavu. Vysoký obsah THC (až 24 %) pak zajistí, že její efekt bude opravdu silný a dlouhotrvající.

Nechte své každodenní problémy zmizet díky vynikající marihuaně Advanced OG Kush SFV.

Genetika: San Fernando Valley OG (sativa-dominantní)

Doba květu uvnitř: 60 až 65 dní

Kdy sklízet venku: začátkem října

Výška uvnitř: 80 až 100 cm

Výška venku: 2 až 2,5 metru

Výnos: 500 až 550 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: 24 %

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

,

Genetika

Účinek

Kreativní, Povzbuzující, Relaxující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

200 – 300 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!