Advanced seeds – Auto Afghan Skunk | Samokvetoucí semena konopí

Afghan Auto Skunk od Advanced Seeds je výborný hybrid, který v sobě kombinuje geny vynikajících konopných klasik (Afghani a Skunk). Advanced Auto Afghan Skunk je robustní, odolná a rychle kvetoucí rostlina, která kvete pouhých 8 týdnů.

234 800 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Auto Afghan Skunk od Advanced Seeds je výborný hybrid, který v sobě kombinuje geny vynikajících konopných klasik (Afghani a Skunk).

Advanced Auto Afghan Skunk je robustní, odolná a rychle kvetoucí rostlina, která kvete pouhých 8 týdnů. Navíc se snadno pěstuje, takže umožní získat vysoké výnosy i začínajícím pěstitelům.

Tato konopná holka má velmi pryskyřičnaté palice a může vyprodukovat až 400 gramů špičkové marihuany na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru. Tyto krásně lepkavé palice mají navíc velice výraznou vůni, kterou podědily po svém otci z rodiny Skunk. Pokud tyto krásné palice vystavíte nízkým teplotám krátce před koncem fáze květu, získají krásně načervenalé až fialové zabarvení.

Advanced Auto Afghan Skunk je výnosné, odolné, rychle kvetoucí a krásně voňavé konopí, které si určitě zaslouží vaši pozornost.

Advanced Auto Afghan Skunk

Doba růstu: 65 až 75 dní od vyklíčení semen

Výška uvnitř: 75 až 100 cm

Výška venku: 80 až 140 cm

Výnos: 400 až 500 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: 15 %

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

,

Genetika

Účinek

Povznášející, Šťastný, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

130 – 180 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!