Advanced seeds – Auto Gorilla Blue | Samokvetoucí semena konopí

Advanced seeds – Auto Gorilla Blue | Samokvetoucí semena konopí

Advanced Auto Gorilla Blue je kvalitní a velice silný konopný hybrid, který vznikl křížením slavné odrůdy Gorilla Glue #4 s lahodnou Blueberry od pěstitele DJ Shorta. Gorilla Glue #4 je světoznámé konopí s extrémně lepkavými palicemi a vysokým obsahem THC.

220 961 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Advanced Auto Gorilla Blue je kvalitní a velice silný konopný hybrid. Vznikl křížením slavné odrůdy Gorilla Glue #4 s lahodnou Blueberry od pěstitele DJ Shorta.

Gorilla Glue #4 je světoznámé konopí s extrémně lepkavými palicemi a vysokým obsahem THC, zatímco Blueberry od slavného DJ Shorta má jemnou a lahodně ovocnou chuť.

Advanced Gorilla Blue je rychle kvetoucí konopná odrůda. Díky které si můžete užít silné a lahodné konopí za velmi krátkou dobu. V interiéru totiž kvete pouhých 65 – 70 dní od vyklíčení semen.

Tato konopná holka se navíc může pochlubit velmi vysokým obsahem THC (až 20 %) a vynikajícím výnosem (až 500 gramů na metr čtvereční). Její ovocný kouř vyvolává silně sedativní efekt, který je ideální k relaxaci po náročném pracovním dni nebo po vyčerpávajícím sportovním výkonu. Účinek má tak silný, že vás již po pár „hitech“ doslova „položí na lopatky“ a přilepí vás k pohovce či židli na 2 až 3 hodiny.

Advanced Auto Gorilla Blue

Doba růstu: 65 až 75 dní od vyklíčení semen

Výška uvnitř: 60 až 90 cm

Výška venku: 100 až 150 cm

Výnos: 450 až 500 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: 20 %

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

,

Genetika

Účinek

Ospalý, Relaxující, Uklidňující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

130 – 180 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!