Advanced seeds – Auto Pineapple Glue | Samokvetoucí semena konopí

Advanced seeds – Auto Pineapple Glue | Samokvetoucí semena konopí

Advanced Auto Pineapple Glue je extrémně silný konopný hybrid od Seedbanky Advanced Seeds, který má navíc příjemně lahodnou chuť. V této výjimečné rostlině se spojují ty nejlepší vlastnosti obou svých rodičů. Odrůda Pineapple ji dodává lahodnou příchuť a o extrémně vysoký obsah THC se postarala slavná Gorilla Glue.

220 800 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Advanced Auto Pineapple Glue je extrémně silný konopný hybrid od Seedbanky Advanced Seeds, který má navíc příjemně lahodnou chuť.

V této výjimečné rostlině se spojují ty nejlepší vlastnosti obou svých rodičů. Odrůda Pineapple ji dodává lahodnou příchuť a o extrémně vysoký obsah THC se postarala slavná Gorilla Glue. Advanced Auto Pineapple Glue navíc produkuje krásné a velice „lepkavé“ palice, které se výborně hodí na výrobu všech konopných extraktů.

Advanced Auto Pineapple Glue obsahuje až 22 % THC a vyvolává velice intenzivní efekt s cerebrálním a kreativním účinkem, jehož síla je dostatečná i pro otrlé kuřáky s vysokou tolerancí vůči THC. Nováčci by ji však měli kouřit se zvýšenou opatrností.

Tato konopná holka však není jen extrémně silná. Vyniká také svou sladkou ananasovou příchutí, která se vyrovná i těm nejlahodnějším konopným odrůdám na našem trhu. Navíc produkuje vysoké výnosy při pěstování v interiéru i venku.

Advanced Auto Pineapple Glue je ideální pro pěstitele, kteří hledají silnou, lahodnou a vysoce potentní marihuanu.

Advanced Auto Pineapple Glue

Doba růstu: 60 až 70 dní od vyklíčení semen

Výška uvnitř: 80 až 100 cm

Výška venku: 120 až 150 cm

Výnos: 450 až 550 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: 22 %

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Celebrální, Kreativní, Šťastný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

300-450 g/m2

Optimální výnos outdoor

100 – 150 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!