Barney’s Farm – AYAHUASCA PURPLE™ | Feminizovaná semínka konopí

Ayahuasca Purple™ je stoprocentní indicavýtečnou chutí, která připomíná lískové oříšky a její silný efekt má nebesky relaxační a uspokojující účinek. Tato konopná krasavice má široké listy s krátkými podsaditými palicemi, které jsou tak neskutečně husté, že ke konci doby květu potřebují podpírat.

787 1892 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Před několika lety získala SeedBanka Barneys farm darem několik semínek konopné odrůdy Red River Delta. Později se ukázalo, že z nich vyrůstají nádherné, do fialova zbarvené rostliny, na které byla radost pohledět. Následným křížením s odrůdou Master Kush se jim podařilo vytvořit úžasnou novou odrůdu s dokonalým efektem, kterou pojmenovali Ayahuasca Purple™. Feminizovaná semínka konopí od Barney’s Farm.

Ayahuasca Purple™ je stoprocentní indicavýtečnou chutí, která připomíná lískové oříšky a její silný efekt má nebesky relaxační a uspokojující účinek.

Tato konopná krasavice má široké listy s krátkými podsaditými palicemi, které jsou tak neskutečně husté, že ke konci doby květu potřebují podpírat.

Tato parádní semínka konopí se mohou pěstovat venku i uvnitř. Ayahuasca Purple™ dorůsta do výšky kolem jednoho metru. V ideálních podmínkách dokáží vyprodukovat až 650 gramů neuvěřitelně dobré marihuany na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Genetika: Red River Delta x Master Kush

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Ospalý, Relaxující, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

600 – 650 g/m2

Optimální výnos outdoor

650 – 700 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!