Barney’s Farm – Runtz | Feminizované semínka konopí

Barney’s Farm – Runtz | Feminizované semínka konopí

1. Unikátní genetika: Kříženec Zkittlez a Gelato přináší to nejlepší z obou světů, spojující sladkou chuť s vysokým obsahem THC pro neopakovatelný zážitek.

2. Rychlý růst a výnos: S dozráváním za pouhých 55-60 dní a výnosy až 550 g/m2 indoor a 1,5 kg outdoor je Runtz synonymem pro efektivitu a bohatost.

3. Nepřekonatelný aroma profil: Ovocný a citrusový terpenový profil poskytuje okamžité potěšení smyslů, které zanechává dlouhotrvající dojem.

4. Nádherný vizuální vzhled: Trichomy pokrývající poupata jako mrazivý třpyt přidávají rostlině krásu a jsou zároveň známkou vysoké kvality.

5. Všestrannost pěstování: Ať už preferujete indoor nebo outdoor, Runtz je ideální volbou pro pěstitele na každé úrovni, s příslibem silných a zdravých rostlin.

897 2207 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Dovolte nám, abychom vaše smysly potěšili půvabem kmene Barney’s Farm Runtz, hybridního kmene, který je ztělesněním prémiového konopí. Tento svůdný kmen vznikl zkřížením dvou klasických kultivarů, Zkittlez a Gelato, a výsledkem je božský výtvor, který vás jistě okouzlí.

Runtz je rychle rostoucí rostlina, která dozrává za pouhých 55-60 dní, se skromnou indoor výškou 0,9-1,10 m a outdoorovou výškou 1,5-2,0 m. Runtz se vyznačuje velmi dobrým růstem, který se projevuje i v růstu. Nenechte se však zmást její velikostí, protože tato vynikající rostlina je proslulá neuvěřitelně vysokým obsahem THC, který se pohybuje od 25 do ohromujících 29 %.

Dopřejte si sladké a ovocné aroma terpenů Runtz s dráždivým nádechem kyselých citrusů, které zůstává na jazyku ještě dlouho po prvním šluknutí. Působivý indoor výnos 550 g/m2 a až 1,5 kg venkovního výnosu tohoto kmene dokládají jeho schopnost produkovat hustá a pryskyřičná poupata, která jsou stejně vizuálně atraktivní jako silná.

Poupata jsou pokryta pevnou vrstvou trichomů, což jim dodává třpytivý mrazivý vzhled, který jistě okouzlí vaše smysly. Runtz nabízí jedinečný smyslový zážitek a díky svému jedinečnému terpenovému profilu, silnému podílu THC a vysokým výnosům se jedná o kmen, který rozhodně stojí za vyzkoušení.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Kreativní, Povznášející, Relaxující

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

600 – 650 g/m2

Optimální výnos outdoor

1250 – 1500 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!