Barney’s Farm – Sour Diesel | Feminizované semínka konopí

1. Maximální Energie bez Únavy: Zapomeňte na únavu a získejte příval čisté energie. Sour Diesel vás nabije a dodá vám potřebnou inspiraci k dosažení vašich cílů.

2. Vysoká Účinnost: S THC na úrovni 20 až 24 %, je tento kmen synonymem pro silný a přitom vyvážený psychoaktivní zážitek.

3. Pěstitelská Flexibilita: Sour Diesel je jako pěstitelský sen, dokáže se přizpůsobit jak interiérovým, tak exteriérovým podmínkám a nabízí ohromující výnosy.

4. Nezapomenutelná Aroma a Chuť: Připravte se na explozi kyselých, zemitých tónů s nádechem nafty, která vám zanechá v ústech chuťový zážitek, na který jen tak nezapomenete.

5. Legendární Genetika: Barney’s Farm Sour Diesel je produktem mistrovského šlechtění, kombinujícího nejlepší vlastnosti svých předků, a je tak ideální volbou pro znalce i pro ty, kteří chtějí experimentovat s něčím novým.

769 1844 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Jste připraveni zažít elektrizující sílu kmene Barney’s Farm Sour Diesel? Tento plevel s dominancí sativy je jedinečný hybrid, který vznikl spojením Chemdawgu a Super Skunku. Sour Diesel je kmen, který vyžaduje pozornost a respekt i od těch nejnáročnějších znalců konopí. Díky svým výjimečným vlastnostem a legendárnímu statusu není divu, že je velmi vyhledávaná.

Sour Diesel je kmen s dominancí sativy, známý svými energickými a povznášejícími účinky, které ve vás zanechají pocit povzbuzení a inspirace. Ať už potřebujete zvýšit svou kreativitu, pozornost nebo produktivitu, tento kmen je ideální volbou. Díky koncentraci THC v rozmezí 20 až 24 % je legendární silný mozkový zážitek Sour Diesel euforický a uklidňující zároveň. A na rozdíl od jiných strainů vás nezanechá ospalé ani přilepené k pohovce.

Kmen Sour Diesel je robustní plevelná rostlina, kterou lze pěstovat v interiéru i exteriéru. S dobou kvetení od 70-75 dnů v interiéru do poloviny/konce října venku se jedná o všestrannou rostlinu, která se dokáže přizpůsobit téměř jakémukoli prostředí. A pokud jí poskytnete prostor pro růst venku, mohou rostliny plevele Sour Diesel dosáhnout výšky 1,5 až 2 m a značných výnosů až 2 kg, což z ní činí skutečné mistrovské dílo.

Ale co její vůně a chuť? Inu, Sour Diesel vyzařuje silnou, štiplavou vůni, která je kyselá a zemitá, se stopou nafty v chuti a vůni. Stejně bohatá je i jeho chuť, která vám poskytne lahodnou směs sladké, kořeněné a citronové chuti, jež ve vás zanechá dlouhotrvající dojem. Jste připraveni posunout svůj den na vyšší úroveň? Ať už si chcete zpříjemnit večer nebo po ránu rozproudit tvůrčí šťávy, kmen Sour Diesel vám zaručeně pomůže.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Energický, Euforický, Povznášející

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

550-600 g/m2

Optimální výnos outdoor

1500 – 2000 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!