Dutch Passion – BUBBA ISLAND KUSH® | Feminizovaná semínka konopí

Tato nová indica a dominantní konopná rostlina pochází ze Severní Ameriky. Bubba Island Kush má silně zemitou vůni Kushe, ovocnou, lehce nakyslou chuť a husté kompaktní palice. Její listy se během kvetení mohou postupně vytratit, což jí dává skutečný vzhled hashové rostliny s extrémně pryskyřičnými květy.

899 15720 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Tato nová indica a dominantní konopná rostlina pochází ze Severní Ameriky. Bubba Island Kush od Dutch Passion má silně zemitou vůni Kushe, ovocnou, lehce nakyslou chuť a husté kompaktní palice. Její listy se během kvetení mohou postupně vytratit, což jí dává skutečný vzhled hashové rostliny s extrémně pryskyřičnými květy.

Výrobci koncentrátů budou tuto rostlinu milovat, protože má jedinečný terpenový profil, ideální pro výrobu hashe, konopných extraktů a vosků. Bubba Island Kush navozuje velmi uspokojující a hluboce příjemný efekt s relaxačním účinkem.

Tato rychle kvetoucí semínka konopí jsou ideální pro pěstitele, kteří hledají tu nejkvalitnější odrůdu s co nejkratší dobou kvetení. Můžete je snadno pěstovat venku i uvnitř, dorůstají průměrné výšky kolem 1 metru (v interiéru) a kvetou pouhých 52 dní.

Bubba Island Kush je ideální konopí pro přípravu hašiše, BHO, vosků a shatteru.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Ospalý, Relaxující, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

350 – 450 g/m2

Optimální výnos outdoor

500 – 800 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!