Dutch Passion – MOKUM’s TULIP® | Feminizovaná semínka konopí

Mokum’s Tulip je parádní rostlina, která se snadno pěstuje jak uvnitř, tak i venku a velmi intenzivně se rozvíjí ve všech svých stádiích. Zejména při pěstění venku se z ní může stát opravdový konopný obr, který při dostatku světla a živin dokáže vyprodukovat i více než 1200 gramů špičkového konopí na jednu rostlinu!!!!!

1012 15720 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Šéf pěstitelů z Dutch Passion narazil při jedné ze svých pracovních cest na jeden velmi zvláštní fenotyp Gelata, který měl opravdu úžasnou vůni karamelových bonbónů a překrásně namodralé listy. Jeho palice byly tvrdé jako kámen a měly ohromující bohatou chuť, která byla lahodně sladká, stejně jako její vůně. Okamžitě poznal, že tento výjimečný fenotyp bude vynikající základní materiál pro další křížení.

A právě z tohoto výjimečného fenotypu Gelata vznikl Mokum’s Tulip (Mokum je staré hebrejské jméno pro Amsterdam).

Mokum’s Tulip je parádní rostlina, která se snadno pěstuje jak uvnitř, tak i venku a velmi intenzivně se rozvíjí ve všech svých stádiích. Zejména při pěstění venku se z ní může stát opravdový konopný obr. Při dostatku světla a živin dokáže vyprodukovat i více než 1200 gramů špičkového konopí na jednu rostlinu.

Má velmi vysoký obsah THC (až 22%) a jeho silný, dobře vyvážený efekt navozuje velmi pozitivní a euforický účinek. Je to ideální model, který si můžete užívat kdykoliv během dne.

Mokum’s Tulip produkuje velmi kompaktní palice s vysokým obsahem pryskyřice, jejichž aroma připomíná vůni červeného tulipánu.

Semínka tohoto excelentního konopí kvetou 8 až 9 týdnů a v interiéru dokáží vyprodukovat 550 až 650 gramů silného a lahodného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru. 

Genetika: Gelato elite clone x Sherbet elite clone

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Celebrální, Ospalý, Psychedelický, Relaxující, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

115 – 165 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Ocenění

  • 1. Cena – Copa Natura Verde 2013 – kategorie Indika
  • 2. Cena – Farallones Medical Cannabis Cup 2019
  • 2. Cena – Dutch Flowers Cup 2020 – kategorie Hybrid

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!