Dutch Passion – AMSTERDAM AMNESIA | Feminizovaná semínka konopí

Amsterdam Amnesia je originální hybrid Amnesia Haze s vysokým výnosem a vysokým procentem THC v průměru kolem 20 %. Za dobrých podmínek to může dosáhnout až 25 % THC. Amsterdam Amnesia se snadno pěstuje a má velmi vysoký výnos. Její velké dlouhé pupeny poskytují výnos XXL s průměrnou dobou květu 10 týdnů.

1451 3484 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Amsterdam Amnesia je originální hybrid Amnesia Haze s vysokým výnosem a vysokým procentem THC v průměru kolem 20 %. Za dobrých podmínek to může dosáhnout až 25 % THC.

Kromě výjimečně štiplavého aroma má tento kmen konopí s dominancí sativy velmi silnou chuť. V terpenovém profilu dominuje beta-karyofylen, limonen, terpinolen, beta a alfa-pinen.

Amsterdam Amnesia se snadno pěstuje a má velmi vysoký výnos. Její velké dlouhé pupeny poskytují výnos XXL s průměrnou dobou květu 10 týdnů.

Amsterdam Amnesia high je velmi silný a dlouhotrvající. Efekt je energický, povznášející, společenský a trippy. Skutečný nápor, vhodný i pro ty nejzkušenější kuřáky konopí!

Střední až velká rostlina (v závislosti na délce předrůstového období) s pěknou štíhlou strukturou s dominancí sativy a velmi příznivým poměrem květů a listů

Amsterdam Amnesia je dokonalá varianta feminizovaného semene konopí pro skutečné „kanaséry“. Fanoušci klasických kmenů Haze si jistě přijdou na své! Amsterdam Amnesia je nenáročná na pěstování a vhodná pro všechny typy pěstitelů. Začátečníci i experti by s touto dámou měli dosahovat špičkových výsledků!

Tento kmen produkuje stabilní, robustní rostliny s velkými květy, je dobrým výnosem s pupeny nejvyšší kvality za pouhých 10 týdnů!

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , , , , , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Aktivní, Celebrální, Energický, Euforický, Komunikativní, Kreativní

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

1000 – 1500 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!