Dutch Passion – Orange Bud 2.0 | Feminizovaná semínka konopí

Intenzivní ovocné aroma a chuť: Díky vylepšené genetice je aroma a chuť Orange Bud 2.0 ještě intenzivnější a ovocnější než kdykoliv předtím. Připravte se na příval svěžích citrusových tónů, které vás okouzlí při každém nádechu i výdechu.

Vysoký obsah THC a silný účinek: S průměrným obsahem THC kolem 20 % se Orange Bud 2.0 řadí mezi silné odrůdy konopí, které poskytují dlouhotrvající a kreativitu podporující účinek. Ideální pro večerní relaxaci nebo sociální aktivity.

Snadné pěstování: Orange Bud 2.0 je navržena tak, aby si s ní poradili i začínající pěstitelé. Díky stabilizaci genetiky je odolnější vůči stresu a není náročná na speciální pěstitelské techniky.

Vhodná pro indoor i outdoor: Ať už preferujete pěstování v interiéru nebo exteriéru, Orange Bud 2.0 se přizpůsobí a poskytne vynikající výsledky. V teplejších klimatických podmínkách je ideální volbou pro venkovní pěstování.

Kompaktní rostlina s vysokým výnosem: Přestože Orange Bud 2.0 nedosahuje obrovských rozměrů, díky kompaktnímu růstu a vysokému poměru květů k listům poskytuje bohatou sklizeň kvalitních pupenů.

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Představujeme vám revoluční produkt pro všechny milovníky konopí – Dutch Passion Orange Bud 2.0, feminizovaná semínka konopí, která v sobě spojují tradiční kvality a moderní inovace. Tato nová verze klasické odrůdy Orange Bud, která se těšila popularitě v 80. a 90. letech, přináší vylepšené vlastnosti, které uspokojí i ty nejnáročnější pěstitele a kuřáky. S nově přidanými geny odrůdy Mimosa je Orange Bud 2.0 připravena obohatit váš zážitek z pěstování a konzumace konopí na zcela novou úroveň.

Dutch Passion Orange Bud 2.0 je výsledkem let pečlivého výběru a křížení, aby byly zachovány všechny oblíbené vlastnosti původní Orange Bud a zároveň přidány nové, které z ní činí ještě atraktivnější odrůdu pro současné pěstitele. Nechte se okouzlit tímto jedinečným spojením tradice a inovace a vychutnejte si neopakovatelný zážitek, který vám Orange Bud 2.0 nabízí.

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , , , , , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Aktivní, Celebrální, Energický, Euforický, Komunikativní, Kreativní

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

500 – 550 g/rostlina

Seed banka

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!