Dutch Passion – CALIFORNIAN ORANGE | Feminizovaná semínka konopí

Prodej

Dutch Passion – CALIFORNIAN ORANGE | Feminizovaná semínka konopí

California Orange od SeedBanky Dutch Passion je pravá konopná klasika „ze staré školy“, jejíž počátky sahají až do éry hippies. Tento konopný hybrid vznikl již roce 1980, a jeho genetika se zakládá na jednom výjimečném kalifornském strainu. Je to velmi oblíbené konopí s vysoce kvalitním efektem a lahodnou chutí, který se perfektně hodí do společnosti, nebo na párty.

780 1399 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

California Orange od SeedBanky Dutch Passion je pravá konopná klasika „ze staré školy“, jejíž počátky sahají až do éry hippies.

Tento konopný hybrid vznikl již roce 1980, a jeho genetika se zakládá na jednom výjimečném kalifornském strainu. Je to velmi oblíbené konopí s vysoce kvalitním efektem a lahodnou chutí, který se perfektně hodí do společnosti, nebo na párty.

California Orange obvykle dorůstá výšky 1,2 až 2 metry a v interiéru produkuje velmi solidní výnos (zhruba 400 gramů na metr čtvereční). Má výrazné citrusové aroma a pomerančovou příchuť, díky čemuž si tento přitažlivý model získal značnou oblibu mezi spotřebiteli i pěstiteli.

Je to silný a stabilní strain s vysokým obsahem THC a silným efektem, který vám připomene tu nejlepší marihuanu „ze staré školy“.

Genetika: 50% indika / 50% sativa

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Aktivní, Celebrální, Energický, Euforický, Kreativní

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 450 g/m2

Optimální výnos outdoor

350 – 400 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!