Dutch Passion – HOLLANDS HOPE® | Feminizovaná semínka konopí

Dutch Passion – HOLLANDS HOPE® | Feminizovaná semínka konopí

Hollands Hope patří již řadu let mezi spolehlivé a vysoce produktivní odrůdy, jejichž kouř je příjemně sladký a lahodný. Je to výborná tráva, kterou ocení rekreační kuřáci i uživatelé léčivé marihuany. Pokud hledáte solidní odrůdu na vaší zahrádku, Hollands Hope vás zaručeně nezklame…

649 7358 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Hollands Hope od Dutch Passion je kultovní konopná rostlina z 80. let, která byla jako jedna z prvních vyšlechtěna speciálně pro venkovní pěstování. Tato skvělá kytka se proslavila nádhernými palicemi, vysokou odolností vůči plísním a krátkou dobou květu, která činí jen 8 týdnů.

Feminizovaná semínka Hollands Hope byla vyšlechtěna tak, aby dobře snesla i horší klimatické podmínky. Výsledná rostlina je vysoká 1 až 2 metry, produkuje extrémně vysoké výnosy a vyvolává příjemně uzemňující efekt, na který hned tak nezapomenete.

Tato úžasná rostlina produkuje velké palice, které typicky dosahují délky kolem 50 cm a obsahují jen malé lístky. Průměrná rostlina pak dokáže vyprodukovat 500 až 1000 gramů výborného konopí na jednu rostlinu. Pro maximální výnos je však třeba dávat pozor, aby nebyla přehnojována, protože nadbytek živin by mohl vést k příliš velkému rozvoji listů na úkor produkce palic.

Hollands Hope patří již řadu let mezi spolehlivé a vysoce produktivní odrůdy, jejichž kouř je příjemně sladký a lahodný. Je to výborná tráva, kterou ocení rekreační kuřáci i uživatelé léčivé marihuany.

Pokud hledáte solidní odrůdu na vaší zahrádku, Hollands Hope vás zaručeně nezklame…

Genetika: Viking X Skunk (indika-hybrid)

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Celebrální, Euforický, Povznášející, Relaxující, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos outdoor

500 – 1000 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

 

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!