Dutch Passion – PAMIR GOLD® | Feminizovaná semínka konopí

Konopná odrůda Pamir Gold pochází ze západních Himalájí, přesněji z území Tádžikistánu. Díky tomu se této kytce dobře daří i v horských oblastech, nebo v chladnějším podnebí severní Evropy. Je to perfektní venkovní konopí do horských oblastí, kde by jiné konopí vůbec nestihlo dozrát, nebo by mělo minimální výnos kvůli nízkým teplotám. Pamir Gold je totiž mimořádně odolný vůči plísni i chladu.

390 7358 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Konopná odrůda Pamir Gold od Seed Banky Dutch Passion pochází ze západních Himalájí, přesněji z území Tádžikistánu. Díky tomu se této kytce dobře daří i v horských oblastech, nebo v chladnějším podnebí severní Evropy.

Feminizovaná semínka Pamir Gold jsou vyšlechtěna speciálně pro pěstování venku, ale samozřejmě se dají vypěstovat i pod umělým světlem v interiéru. Výsledná rostlina kvete pouze 7 až 8 týdnů a dorůstá průměrné výšky 150 až 180 cm. Tento lehce sativa-dominantní hybrid se také vyznačuje příjemně sladkou chutí s ovocným nádechem, který připomíná citróny a hrušky.

Tato výjimečná rostlina vám sice nevyprodukuje obrovské výnosy jako klasická sativa, ale zato se velice snadno pěstuje. Pamir Gold rychle kvete a má i super opojný efekt. Je to perfektní venkovní konopí do horských oblastí, kde by jiné konopí vůbec nestihlo dozrát, nebo by mělo minimální výnos kvůli nízkým teplotám. Pamir Gold je totiž mimořádně odolný vůči plísni i chladu. Bude se mu dobře dařit i při velkých teplotních rozdílech mezi dnem a nocí.

Genetika: 40% indika / 60% sativa

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Ospalý, Relaxující, Uklidňující, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

275 – 325 g/m2

Optimální výnos outdoor

150 – 200 g/ rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!