Expert Seeds – CHEMDOG GORILLA | Feminizované semínka konopí

Pokud máte rádi silné indika-dominatní konopí s dobrým výnosem a výjimečnou chutí, pak vám doporučujeme vyzkoušet semínka nové odrůdy Chemdog Gorilla od Seedbanky Expert Seeds.

Chemdog Gorilla vznikla spojením extrémně silné konopné odrůdy Gorilla Glue # a legendárního Chemdogu. Díky této perfektní kombinaci genů kvete Chemdog Gorilla pouze 60 dní, produkuje vynikající výnosy (až 650 gramů na jednu rostlinu) a má i vysoký obsah THC (až 21 %).

744 2009 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pokud máte rádi silné indika-dominatní konopí s dobrým výnosem a výjimečnou chutí, pak vám doporučujeme vyzkoušet semínka nové odrůdy Chemdog Gorilla od Seedbanky Expert Seeds.

Chemdog Gorilla vznikla spojením extrémně silné konopné odrůdy Gorilla Glue # a legendárního Chemdogu. Díky této perfektní kombinaci genů kvete Chemdog Gorilla pouze 60 dní. Produkuje vynikající výnosy (až 650 gramů na jednu rostlinu) a má i vysoký obsah THC (až 21 %).

Tento konopný „zabiják“ má tak silný efekt, že i pokročilému uživateli marihuany bude stačit jediný pořádný „hit“, aby si plně užil jeho super relaxační účinek, který je opravdu velice příjemný. Několik šluků pak často navodí až narkotický účinek, který vás spolehlivě přilepí k pohovce až na několik hodin.

Tento bezkonkurenční efekt skvěle uvolňuje i ty nejzkušenější kuřáky. Perfektně hodí i k léčbě nespavosti. Často se též používá k léčbě nechutenství, dokáže skvěle ulevit od bolestí a zahání stres i deprese.

Stejně jako její rodiče, i tato odroda produkuje krásně husté palice, ze kterých přímo prýští pryskyřice. Musíme vás však upozornit na fakt, že mají opravdu velice intenzivní vůni. Doporučujeme použít v interiéru kvalitní uhlíkový filtr, pokud nechcete, aby vám celý dům voněl jako výdejna marihuany 🙂

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Relaxující

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

300-450 g/m2

Optimální výnos outdoor

600 – 650 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!