Expert Seeds – Amnesia Haze | Feminizované semena konopí

Expert Seeds – Amnesia Haze | Feminizované semena konopí

858 2358 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Objevte klenot mezi semeny konopí – Expert Seeds Amnesia Haze! Máte chuť na odrůdu, která vás nejen okouzlí svým vysokým výnosem a silným účinkem, ale také obohatí vaši sbírku o legendární genetiku? Potom je Amnesia Haze od Expert Seeds tou pravou volbou pro váš další pěstební projekt.

Amnesia Haze je výsledkem pečlivého šlechtění, kde se snoubí exotické Haze genetiky z celého světa. Tato rostlina sativa, kterou lze díky svým vlastnostem efektivně regulovat v růstu, vás ohromí svou schopností kvést s intenzitou indica, čímž vám umožní sklízet plody vaší práce dříve, než byste čekali.

Nenechte se zmást názvem; jediné, na co zapomenete, je hledání jiných odrůd, protože Amnesia Haze vám nabídne vše: rychlý růst, vysoký výnos a sladkou chuť, která je doprovázena dechberoucím množstvím pryskyřičných krystalků.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Komunikativní, Kreativní, Sociální

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

550-600 g/m2

Optimální výnos outdoor

1000 – 1500 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!