Expert Seeds – Expert Mac 1 | Feminizované semena konopí

Expert Seeds – Expert Mac 1 | Feminizované semena konopí

1. Vynikající chuť a aroma – Jedinečná kombinace nafty, citrusů a bobulí, která zůstane na jazyku dlouho po posledním šluku.

2. Vyvážený efekt – Energie sativy a relaxace indiky v jednom, pro dokonalý zážitek bez ohledu na vaši náladu nebo potřeby.

3. Vysoký obsah THC – S 23 % THC, Expert Mac 1 poskytuje silný a dlouhotrvající efekt, který překoná vaše očekávání.

4. Léčebné účinky – Ideální pro pacienty hledající úlevu od chronických bolestí, stresu, úzkosti a depresí.

5. Bohaté výnosy a pryskyřice – Kmen navržený pro maximální produkci a snadné pěstování, s pupeny, které jsou doslova pokryté pryskyřicí.

851 2348 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Představujeme Vám Expert Seeds – Expert Mac 1, exkluzivní feminizované semena konopí, která jsou ztělesněním perfektní rovnováhy a síly. Pokud hledáte nejen kvalitní výnosy, ale i zážitek, který osloví všechny vaše smysly, Expert Mac 1 je tou pravou volbou.

Otevřete bránu do světa, kde se chuť a síla snoubí s elegancí. Expert Mac 1 vás přivítá svým bohatým aroma, které se mísí s nádechem nafty, svěžích citrusů a lahodných bobulí. Při každém potahu zažijete gustatorní symfonii, jež je stejně vzrušující jako její dlouhotrvající závěr.

Ale Expert Mac 1 není jen o chuti. Tento vyvážený hybrid v sobě ukrývá sílu, která osloví i ty nejnáročnější. S úctyhodným obsahem 23 % THC, Expert Mac 1 nabízí nejen skvělou chuť, ale také mimořádný efekt. Připravte se na energický náboj sativy, který vás nejprve povznese, a následně na hlubokou relaxaci indiky, která vás pohladí a uvolní celé tělo.

Pro pěstitele znamená Expert Mac 1 více než jen semeno. Je to slib silných, mrazivě pokrytých pupenů, plných pryskyřice a připravených pro maximální výnosy. S pečlivým křížením elitních linií sativy a indiky, jsme vytvořili kmen, který je nejen snadný na pěstování, ale i nesmírně odolný.

A pokud hledáte účinky, které vám pomohou v boji s chronickými bolestmi, výkyvy nálad, stresem, úzkostí či depresí, Expert Mac 1 nabízí léčebné účinky, po kterých toužíte. Zůstaňte přátelsky naladěni s tímto kmenem, který je jako vyrobený pro zlepšení vaší kvality života.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Energický, Relaxující, Uvolněný

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450-550 g/m2

Optimální výnos outdoor

350 – 400 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!