DNA Genetics – Kosher Dawg | Feminizovaná semena konopí

Nevídané výnosy: Díky své unikátní genetice Kosher Dawg přináší výnosy, které překonají vaše nejdivočejší očekávání a zpřístupní maximální potenciál vaší zahrady.

Jedinečný chuťový profil: Užijte si neopakovatelnou kombinaci chutí a aromat, které vás zavedou přímo do srdce Kalifornie, aniž byste museli opustit svůj domov.

Vysoká kvalita terpenů: Květy Kosher Dawg jsou plné terpenů, což znamená, že každá sklizeň je zárukou intenzivního aroma a výrazné chuti.

Feminizovaná semena: Minimalizujte riziko mužských rostlin a zvyšte efektivitu své zahrady díky 100% feminizovaným semenům, které zaručují květovou produkci.

Kultovní genetika: Vychutnejte si exkluzivitu a prestiž, kterou přináší křížení mezi JJ’s StarDawg a DNA Kosher Kush, a staňte se součástí elitního kruhu pěstitelů s přístupem k této raritě.

1174 2201 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Představujeme Vám DNA Genetics – Kosher Dawg, feminizovaná semena konopí, která přinášejí revoluci ve světě kultivace. Kosher Dawg, známý také jako Hebrew National, je výsledkem exkluzivního křížení JJ’s StarDawg a legendárního DNA Kosher Kush. Tento jedinečný kmen se rychle stal senzací v Kalifornii, a to díky svým neuvěřitelným výnosům a jedinečnému chuťovému profilu. Nyní máte jedinečnou příležitost přivést tuto kalifornskou senzaci přímo do vaší zahrady.

Kosher Dawg je více než jen semeno; je to vstupenka do světa nadstandardních výtěžků a aromatických terpenů, které uspokojí i ty nejnáročnější konopáře. S těmito semeny přichází slib nejen ohromných výnosů, ale i květů, které jsou doslova napěchované terpeny, přinášející nezapomenutelnou chuťovou a aromatickou zkušenost.

Proč byste měli zvolit Kosher Dawg pro vaši zahradu? Odpověď je jednoduchá. Nabízí kombinaci tradiční kvality a inovativní genetiky, což z něho dělá must-have pro každého, kdo chce experimentovat a dosahovat výsledků, které přesahují očekávání. Kosher Dawg není jen tak nějaké semeno, je to závazek k excelenci.

Nenechte si ujít příležitost vstoupit do světa elitní genetiky a překonat hranice možného s DNA Genetics – Kosher Dawg.

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Výška rostlin

Doba květu

Genetika

,

Účinek

Relaxující, Šťastný, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

500 – 800 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!