Prodej

DNA Genetics – Kosher Sorbet | Feminizovaná semena konopí

Ideální volba pro každého: Ať už jste na začátku své pěstitelské cesty nebo se považujete za zkušeného znalce, Kosher Sorbet se stane vašim novým oblíbeným druhem. Její nenáročná povaha a robustní genetika z ní činí ideálního kandidáta pro různé pěstitelské podmínky.

Účinek, který hledáte: Pro ty, kteří potřebují pomoc s nespavostí, úzkostí či chronickou bolestí, nabízí tento hybrid s dominancí Indica úlevu, po které toužíte. Připravte se na relaxační zážitek, který vás zavede do hlubokého klidu.

Nezapomenutelná chuť a vůně: Kosher Sorbet se může pochlubit sladkými a krémovými tóny, které z ní dělají nejen účinné, ale i nezapomenutelné potěšení pro vaše chuťové pohárky. Tato chuť, spojená s již tak oblíbenou Kosher Kush, zaručuje, že každé použití bude skutečnou pochoutkou.

Velké a husté pupeny: Připravte se na úžasné výnosy, které překonají vaše očekávání. Díky její střední velikosti se snadno vejde i do menších prostor, ale nebojte se – velikost rostliny není na úkor výnosu. Velké a husté pupeny jsou zárukou bohaté sklizně.

Vítěz v každé kategorii: Nejenže je Kosher Sorbet výjimečná díky své genetice a účinkům, ale také se pyšní oceněními, které zdůrazňují její kvalitu a přitažlivost pro pěstitele i uživatele.

1100 2100 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Představujeme DNA Genetics – Kosher Sorbet, feminizovaná semena konopí, která slibují revoluci ve vaší zahradě. S dědictvím, které spojuje nejlepší z odrůdy Kosher Kush a unikátního Sorbetu od společnosti DNA Genetics, je Kosher Sorbet připravena překvapit každého pěstitele svými mimořádnými výkony. Její výjimečná genetická kombinace přináší nejen velké a husté pupeny, ale také zaručuje zážitek, který uspokojí jak začátečníky, tak i pokročilé znalce.

DNA Genetics – Kosher Sorbet není jen další semeno konopí. Je to slib úžasného zážitku, který překračuje běžné očekávání. S jejími jedinečnými vlastnostmi je ideální volbou pro každého, kdo hledá kvalitu, účinnost a nezapomenutelnou chuť. Nečekejte, začněte svou cestu s Kosher Sorbet ještě dnes.

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Výška rostlin

Doba květu

Genetika

,

Účinek

Relaxující, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

450 – 700 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!