DNA Genetics – Kosher Pie | Feminizovaná semena konopí

Prodej

DNA Genetics – Kosher Pie | Feminizovaná semena konopí

Unikátní kombinace genů: Smícháním Crockett Family Farms Cherry 18 a Kosher Kush vznikl kmen s vynikajícími organoleptickými vlastnostmi. Toto genetické spojení zaručuje, že každý květ je plný intenzivních terpenových profilů a plynných podtónů, díky čemuž je každý zážitek z konzumace opravdu nezapomenutelný.

Ideální poměr listů a poupat: Kosher Pie se vyznačuje dokonalým poměrem listů a poupat, což usnadňuje sklizeň a maximalizuje výnos nejvyšší kvality. Tento kmen je výsledkem pečlivého výběru a šlechtění s cílem poskytnout pěstitelům co nejlepší výsledky.

Vysoká výnosnost: Díky svým genetickým predispozicím a pevným, hustým květům, Kosher Pie přináší nadprůměrné výnosy jak v interiéru, tak v exteriéru. Pěstuje se snadno, a to i pro začátečníky, a je odpovědí pro ty, kdo hledají bohatou sklizeň bez nutnosti kompromisu v kvalitě.

Flexibilní pěstování: Vyrobeno s myšlenkou na pěstitele, Kosher Pie je vhodné k pěstování jak v interiéru, tak v exteriéru. Bez ohledu na vaše pěstitelské preference nebo podmínky, tento kmen se přizpůsobí a poskytne vám vynikající výsledky.

Rychlý čas květu: S dobou květu přibližně 9 týdnů vám Kosher Pie umožní rychle prožít radost ze sklizně. Tento efektivní cyklus znamená, že nemusíte čekat věčně, abyste viděli výsledky své práce.

1174 2201 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Představujeme vám DNA Genetics – Kosher Pie, exkluzivní feminizovaná semena konopí, která představují vrchol genetického šlechtění. Tyto semena jsou výsledkem inovativního křížení mezi legendárními odrůdami Crockett Family Farms Cherry 18 a oceněnou Kosher Kush. Výsledek? Unikátní kmen s nezapomenutelnou chutí, který zároveň nabízí vysokou výnosnost a snadnou pěstitelnost. Kosher Pie je dokonalou volbou pro každého, kdo hledá spojení prvotřídní kvality, vynikající chuti.

Vyzkoušejte DNA Genetics – Kosher Pie a objevte dokonalost, která vzniká, když se spojí špičková genetika a odborné šlechtění. Buďte součástí revoluce v pěstování konopí a zažijte rozdíl, který přináší pečlivě vybrané a šlechtěné feminizované semena.

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Výška rostlin

Doba květu

Genetika

,

Účinek

Euforický, Relaxující, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

300-400 g/m2

Optimální výnos outdoor

400 – 600 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!