Prodej

DNA Genetics – Kosher Pie | Feminizovaná semena konopí

Unikátní kombinace genů: Smícháním Crockett Family Farms Cherry 18 a Kosher Kush vznikl kmen s vynikajícími organoleptickými vlastnostmi. Toto genetické spojení zaručuje, že každý květ je plný intenzivních terpenových profilů a plynných podtónů, díky čemuž je každý zážitek z konzumace opravdu nezapomenutelný.

Ideální poměr listů a poupat: Kosher Pie se vyznačuje dokonalým poměrem listů a poupat, což usnadňuje sklizeň a maximalizuje výnos nejvyšší kvality. Tento kmen je výsledkem pečlivého výběru a šlechtění s cílem poskytnout pěstitelům co nejlepší výsledky.

Vysoká výnosnost: Díky svým genetickým predispozicím a pevným, hustým květům, Kosher Pie přináší nadprůměrné výnosy jak v interiéru, tak v exteriéru. Pěstuje se snadno, a to i pro začátečníky, a je odpovědí pro ty, kdo hledají bohatou sklizeň bez nutnosti kompromisu v kvalitě.

Flexibilní pěstování: Vyrobeno s myšlenkou na pěstitele, Kosher Pie je vhodné k pěstování jak v interiéru, tak v exteriéru. Bez ohledu na vaše pěstitelské preference nebo podmínky, tento kmen se přizpůsobí a poskytne vám vynikající výsledky.

Rychlý čas květu: S dobou květu přibližně 9 týdnů vám Kosher Pie umožní rychle prožít radost ze sklizně. Tento efektivní cyklus znamená, že nemusíte čekat věčně, abyste viděli výsledky své práce.

1174 2201 

Nová seedbanka s uvítací SLEVOU 25%!

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Představujeme vám DNA Genetics – Kosher Pie, exkluzivní feminizovaná semena konopí, která představují vrchol genetického šlechtění. Tyto semena jsou výsledkem inovativního křížení mezi legendárními odrůdami Crockett Family Farms Cherry 18 a oceněnou Kosher Kush. Výsledek? Unikátní kmen s nezapomenutelnou chutí, který zároveň nabízí vysokou výnosnost a snadnou pěstitelnost. Kosher Pie je dokonalou volbou pro každého, kdo hledá spojení prvotřídní kvality, vynikající chuti.

Vyzkoušejte DNA Genetics – Kosher Pie a objevte dokonalost, která vzniká, když se spojí špičková genetika a odborné šlechtění. Buďte součástí revoluce v pěstování konopí a zažijte rozdíl, který přináší pečlivě vybrané a šlechtěné feminizované semena.

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Výška rostlin

Doba květu

Genetika

,

Účinek

Euforický, Relaxující, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

300-400 g/m2

Optimální výnos outdoor

400 – 600 g/rostlina

Seed banka

Nová seedbanka s uvítací SLEVOU 25%!

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!