Dutch Passion – AUTO BANANA BLAZE | Samonakvétací semínka konopí

Auto Banana Blaze je kompaktní/středně velký autoflower, který může dosáhnout výšky maximálně jednoho metru. Většina fenotypů se však bude pohybovat kolem 75 cm. Je to kmen, který může poskytnout vysoký výnos i pro začínající pěstitele. K dosažení vysokých výnosů nejsou potřeba žádné speciální techniky hnojení, což z ní dělá ideální pro začínajícího pěstitele.

492 11005 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Auto Banana Blaze se snadno pěstuje a pro dobrý výnos nevyžaduje zvláštní režimy hnojení.
Je to robustní indica dominantní samonakvétací rostlina s pronikavou vůní. Vůně je nejlépe popsána jako krémová, sladká, ovocná a tropická.

Auto Banana Blaze má krásnou košatou strukturu vánočního stromku s plnými, tvrdými pupeny a vysokým výnosem. Je to houževnatá samokvetoucí rostlina, která snese nižší teploty a trvá asi 12 týdnů, než vyroste od semene po sklizeň.

Tato samonakvétací odrůda s převahou Indica vám poskytne úžasně uvolněný pocit. Účinek je vyváženou kombinací silného „tělesného kamene“ s mocným mentálním „hlavou vzhůru“.

Tento hybridní efekt zajišťuje, že se můžete uvolnit a odpočinout si. Je to kmen vhodný pro osvěžení těla i mysli, a to jako denní i večerní kouření. Stres zmizí jako sníh na slunci a vy zažijete výjimečný terpenový profil, který ve vás zanechá euforický a spokojený pocit.

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , , , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Celebrální, Hladný, Ospalý, Stimulační, Uklidňující, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

100 – 150 g/rostlina

Seed banka

Video galerie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!