Dutch Passion – Melonade Runtz Auto | Samonakvétací semínka konopí

Exploze Chutí: Auto Melonade Runtz nabízí unikátní směs ovocných, kyselých, krémových a těstových tónů, které osloví i ty nejnáročnější chuťové buňky.

Vysoký Obsah THC: S průměrným obsahem THC mezi 20-25 % a potenciálem dosáhnout i vyšších hodnot, je Auto Melonade Runtz silným kmenem, ideálním pro zkušené uživatele.

Jedinečný Terpenový Profil: Obsahuje unikátní terpen farnesen, který přidává tomuto kmeni zvláštní charakter a zvyšuje celkový zážitek z jeho používání.

Příjemný Pěstovatelský Zážitek: Auto Melonade Runtz je středně velká rostlina, která snadno roste a poskytuje vysoký výnos, což ji činí vhodnou i pro začátečníky.

Silný a Dlouhotrvající Účinek: Poskytuje intenzivní psychoaktivní zážitek s příjemným mixem fyzického uvolnění a mentální stimulace, který uspokojí i nejnáročnější uživatele.

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Představujeme vám Auto Melonade Runtz – samonakvétací semínka konopí od Dutch Passion, která jsou ztělesněním dokonalosti v oblasti genetiky konopí. Pokud hledáte odrůdu, která kombinuje neuvěřitelnou chuť, silný účinek a vysoký výnos, nemusíte hledat dál. Auto Melonade Runtz je produktem pečlivého výběru a křížení, který přináší explozi chutí a aromat s vysokým obsahem THC.

Jedná se o samonakvétací hybrid, který je výsledkem křížení mezi legendárními odrůdami, což z něj činí kmen pro ty, kdo chtějí něco více než jen běžnou kvalitu. Jeho štiplavá vůně a vytříbená chuť jsou doplněny výraznými tóny citronů, tropického ovoce, krémových a těstových nuancí, které poskytují nezapomenutelný zážitek pro každého milovníka konopí.

Auto Melonade Runtz je ideální volbou pro pěstitele hledající samonakvétací odrůdu, která nezklame ani v chuti, ani v účinku. Díky svému unikátnímu terpenovému profilu a vysokému obsahu THC se jedná o odrůdu, která poskytuje silný a dlouhotrvající účinek, zatímco její kompaktní a krásně lesklé poupata jsou vizuálně ohromující.

Auto Melonade Runtz od Dutch Passion je tedy nejenom slast pro vaše smysly, ale také spolehlivá volba pro ty, kteří hledají samonakvétací odrůdu konopí s výjimečnými vlastnostmi. Pokud hledáte kombinaci vynikající chuti, silného účinku a vysokého výnosu, Auto Melonade Runtz je odrůda pro vás.

Hmotnost 0,12 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , , , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Celebrální, Energický, Euforický, Komunikativní, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

30 – 150 g/rostlina

Seed banka

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!