Dutch Passion – AUTO WHITE WIDOW® | Samonakvétací semínka konopí

Auto White Widow je snadno pěstovatelný autoflower ideální pro začínající pěstitele pro vnitřní i venkovní použití. Tento samokvetoucí květ má rychlou dobu květu pouhých 10 týdnů a zajišťuje vysoké výnosy. Auto White Widow je samonakvétací verze původní White Widow.

730 12080 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Auto White Widow je snadno pěstovatelný autoflower ideální pro začínající pěstitele pro vnitřní i venkovní použití. Tento samokvetoucí květ má rychlou dobu květu pouhých 10 týdnů a zajišťuje vysoké výnosy. Auto White Widow je samonakvétací verze původní White Widow oceněná konopným pohárem. Toto auto bohaté na THC je známé svým extrémně silným bílým trichomovým povlakem a tvrdými pupeny.

Pokud hledáte ultimátní klasiku s velmi silným high, pak je Auto White Widow od Dutch Passion přesně to, co hledáte. Má hybridní účinek, který je jak mozkový, tak fyzický s narkotickým a anestetickým účinkem.

Tato odrůda může poskytnout rychlé a vysoké výnosy. Zkušení indoor pěstitelé mohou dosáhnout více než 200 g na rostlinu, zvláště při pěstování v hydrosystému. Daří se jí také dobře na kokosu nebo půdě a jsou možné výnosy kolem 75-100 g i pro začínající pěstitele.

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Hladný, Ospalý, Povznášející, Relaxující, Uklidňující, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

250 – 300g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!