Dutch Passion – AUTO LEMON KIX® (Lemon Zkittle Auto) | Samonakvétací semínka konopí

Dutch Passion – AUTO LEMON KIX® (Lemon Zkittle Auto) | Samonakvétací semínka konopí

Tato sativa-dominantní rostlina navozuje velmi silný a dlouhotrvající efekt s euforickým účinkem, který parádně zlepšuje náladu. Díky svému „veselému“ efektu se perfektně hodí do spolčenosti a je to ideální model pro denní spotřebu. Lemon Zkittle Auto je nenáročná odrůda, která se velmi snadno pěstuje a hodí se i pro začínající pěstitele. Produkuje velké, husté a pryskyřičnaté palice.

824 13868 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Genetika Zkittles je od Dutch Passion velmi oblíbená v amerických lékárnách a konopných výdejnách, kde se proslavila svou výtečnou chutí a vysokým obsahem THC.

Díky svým výjimečně kvalitním rodičům si i tato samonakvétací verze zachovává vysoký obsah THC (21%) a špičkový výnos.

Lemon Zkittle Auto má, jak už její název napovídá, velmi přitažlivou ovocnou vůni a příjemně kyselou chuť, která připomíná citróny.

Tato sativa-dominantní rostlina navozuje velmi silný a dlouhotrvající efekt s euforickým účinkem, který parádně zlepšuje náladu. Díky svému „veselému“ efektu se perfektně hodí do spolčenosti a je to ideální model pro denní spotřebu.

Lemon Zkittle Auto je nenáročná odrůda, která se velmi snadno pěstuje a hodí se i pro začínající pěstitele. Produkuje velké, husté a pryskyřičnaté palice.

Tato špičková semínka konopí budou v interiéru připravena ke sklizni přibližně za 75 dní od vyklíčení. Některé jejich fenotypy však mohou růst o týden nebo dva déle a za tuto dodatečnou péči se vám odmění ještě vyšším výnosem.

Venku se doporučují pěstovat v otevřené půdě, aby nic neomezovalo vývoj kořenů. Pokud tak učiníte, Lemon Zkittle Auto vás překvapí opravdu bohatým výnosem.

Genetika: Las Vegas Lemon Skunk x Zkittles

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Celebrální, Energický, Kreativní, Psychedelický, Šťastný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

100 – 150 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

 

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!