Dutch Passion – AUTO EUFORIA® | Samonakvétací semínka konopí

Pokud jsi však opravdu netrpělivý a dáš raději přednost rychlému růstu před sílou a výnosem, můžeš si u nás zakoupit samonakvétací semínka odrůdy Auto Euforia®, která budou připravena ke sklizni již za 10 až 11 týdnů od vyklíčení semen.

960 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Auto Euforia® je jedním z nejstabilnějších a nejrobustnějších samonakvétacích rostlin od Seed Banky Dutch Passion. Velmi snadno se pěstuje a je vhodný pro začátečníky i odborníky Je známá svým komplexním terpenovým profilem a silnou up-high. Její účinek je velmi povznášející a euforický, díky této jedinečné síle je naše původní genetika Euforia tak oblíbená. Pokud hledáte výkonné auto bohaté na THC s velmi vysokou výtěžností, kterému se bude dařit ve všech typech povětrnostních podmínek a podnebí, pak je toto správná cesta. Samonakvétací semínka konopí Auto Euforia®!

Auto Euforia® trvá v průměru 10-11 týdnů, než plně dozraje od semene po sklizeň. Má dominantní strukturu Sativa a příznivý poměr květů a listů, díky kterému je radost růst.

Vůně je nejlépe popsána jako „skunky“ s převážně sladkými a květinovými tóny levandule, pelargónie a růží. Překrývající se zemité tóny v kombinaci s dřevitými a pižmovými tóny doplňují aroma Skunk.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Euforický, Šťastný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

400 – 450 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!