Dutch Passion – AUTO MAZAR® | Samonakvétací semínka konopí

Auto Mazar je známý pro svou velmi štědrou výtěžnost a vysokou kvalitu, se silným výkonem, který je dostatečně silný pro zkušené lékařské i rekreační uživatele. Jedná se o odrůdu konopí s štiplavým zemitým aroma, pravý samonakvétací rostlina Afghan Kush, které se daří jak venku, tak uvnitř.

715 1490 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Odrůda Auto Mazar je jedna z nejoblíbenějších odrůd konopí od Seedbanky Dutch Passion. Jedná se o klasickou super silnou samokvětoucí odrůdu, která nejlépe roste a kvete pod 20 hodinami denního světla.

Z hlediska vůně a chuti se tento kmen přibližuje tradičnímu afghánskému hašišovému kmeni se zemitými a kořeněnými tóny Kush doprovázenými ovocnější citrusovou vůní se silným limetkovým/citronovým aroma.

Semínka konopí Auto Mazar produkuje silné květiny se silnými uvolněnými tóny, které vám umožní nesmírně si užít daný okamžik a přinesou vám uvolněnou atmosféru.  Je to perfektní odrůda pro začínající pěstitele, kteří hledají nenáročnou rostlinu s vysokým výnosem a potenciálem.

Auto Mazar je super silná indika neboli jeho efekt je doslova celotělový a způsobuje naprosto uvolnění těla i mysli. Efekt Auto Mazar je relaxační, energizující a povznášející zároveň.

Rostliny Auto Mazar® dosahují průměrné výšky 70 až 80 cm. Při pěstování outdoor umí Auto Mazar vyprodukovat cca 150-200 gramů na rostlinu. Při kultivaci indoor se Auto Mazar odvděčí úrodou přibližně 500 gramů na metr čtvereční pěstebního prostoru.

Genetika: Mazar X Indica autoflower

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Euforický, Povznášející, Relaxující, Šťastný, Uklidňující, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

100 – 150 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!