Dutch Passion – AUTO POWER PLANT® | Samonakvétací semínka konopí

Auto Power Plant má komplexní a vrstvený terpenový profil. Vůně je převážně zemitá, kořenitá a květinová. Chuť je zemitá, nasládlá a s kořenitou borovicí v pozadí. Pokud jste milovníkem klasických sativ s velkým výnosem a příjemným a energickým up-high, tento samonakvétací je přesně to, co hledáte!

1188 9810 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Auto Power Plant od Seed Banky Dutch Passion je velká samonakvétací rostlina s velmi vysokým výnosem a vysokou potencí, Auto Power Plant je založený na jedné z legendárních odrůd konopí „staré školy“ Power Plant! Je to energická samonakvétací odrůda s dominantní sativou se silnými větvemi a těžkými květy. Poupata jsou velmi lepkavá a mají vysoký obsah THC!

Auto Power Plant má komplexní a vrstvený terpenový profil. Vůně je převážně zemitá, kořenitá a květinová. Chuť je zemitá, nasládlá a s kořenitou borovicí v pozadí.

Tento kmen s dominancí sativy pochází z Jižní Afriky a je skutečně produktem špičkové kvality a světové třídy. Auto Power Plant dominuje scéně po celá desetiletí. Stejně jako Orange Bud, Blueberry a Amnesia je toto konopná klasika, kterou byste si (alespoň) jednou měli vypěstovat!

Pokud jste milovníkem klasických sativ s velkým výnosem a příjemným a energickým up-high, tento samonakvétací je přesně to, co hledáte!

Genetika: Power Plant X Think Different

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , , , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Aktivní, Kreativní, Psychedelický, Relaxující, Šťastný, Úleva od bolesti

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500-750 g/m2

Optimální výnos outdoor

200 – 300 g/rostlina

Seed banka

Ocenění

  • 1. cena v kategorii nejlepší Sativa na Lift Expo Canada Vancouver – 2016
  • 3. cena v kategorii nejlepší hash na Lift Expo Kanada Vancouver – 2016
  • 2. cena v kategorii nejlepší Sativa na Prairie Medicinal Harvest Cup Cananda – 2016

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!