Dutch Passion – AUTO DESFRÁN® | Samonakvétací semínka konopí

Desfrán Autovelmi silný, až zničující efekt (19% THC), a proto se moc nehodí pro začínající kuřáky a pro svůj energizující účinek se nedoporučuje užívat těsně před spaním! Zkušení uživatelé ale tyto vlastnosti naopak jistě ocení. Tato špičková rostlina produkuje nádherné palice, které jsou pokryté závojem z bílé pryskyřice a mají úžasnou vůni tropického skunku.

566 9060 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

K vytvoření této parádní samonakvétací konopné rostliny byla použita legendární genetika Desfrán, což je jedna z nejlepších sativ, kterou kdy holandská SeedBanka Dutch Passion vyvinula.

Auto Desfrán má velmi silný, až zničující efekt (19% THC). Nehodí se mocpro začínající kuřáky a pro svůj energizující účinek se nedoporučuje užívat těsně před spaním! Zkušení uživatelé ale tyto vlastnosti naopak jistě ocení. Tato špičková rostlina produkuje nádherné palice, které jsou pokryté závojem z bílé pryskyřice a mají úžasnou vůni tropického skunku.

Díky převládajícím sativa genům má tento „automat“ neobvykle dlouhou dobu pěstění –  až 15 týdnů od vyklíčení do sklizně. Díky tomu ale zase rostlina vyroste do vyšší výšky (často více než 1 metr) než standardní samonakvétačky a také vám vyprodukuje vyšší výnos.

Pokud vám nevadí že Auto Desfrán dokvete až za 15 týdnů od vysazení semen, určitě ho zkuste. Nabízí totiž mimořádně kvalitní pokouřeníčko a velice silný psychoaktivní efekt.

Genetika: Desfrán x Auto Daiquiry Lime

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Aktivní, Celebrální, Kreativní, Psychedelický, Šťastný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450-500 g/m2

Optimální výnos outdoor

100 – 150 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!