Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:
No products in the cart.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Semena konopí | Dutch Passion – DURBAN DEW | Feminizovaná semínka konopí

Dutch Passion – DURBAN DEW | Feminizovaná semínka konopí

Durban Dew je odolný Sativa dominantní hybrid s velmi velkým výnosem a průměrnou dobou květu 8-9 týdnů. Je nenáročná na pěstování a vhodná pro začátečníky i odborníky. Je to ideální odrůda pro náročného pěstitele, který hledá energickou odrůdu, která dá zabrat, ideální pro venkovní a skleníkové pěstování.

Durban Dew je silný kmen konopí bohatý na THC se silným profilem kanabinoidů a terpenů. Vůně a chuť jsou velmi silné a pronikavé s převážně sladkými, kyselými a ovocnými tóny.

812 13916 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Durban Dew je odolný Sativa dominantní hybrid s velmi velkým výnosem a průměrnou dobou květu 8-9 týdnů. Je nenáročná na pěstování a vhodná pro začátečníky i odborníky.

Je to ideální odrůda pro náročného pěstitele, který hledá energickou odrůdu, která dá zabrat, ideální pro venkovní a skleníkové pěstování.

Durban Dew je silný kmen konopí bohatý na THC se silným profilem kanabinoidů a terpenů. Vůně a chuť jsou velmi silné a pronikavé s převážně sladkými, kyselými a ovocnými tóny.

Má energickou a jasnou výšku. Mentální efekt je velmi povznášející, společenský, kreativní a dlouhodobý.

Durban Dew je ideální odrůda pro milovníky aktivní a čisté Sativa up-high. Tento na THC bohatý fotoperiodický kmen konopí má energickou a povznášející sílu. Aktivuje mozek a poskytuje silnou výšku hlavy. Toto je ideální kmen pro ty, kteří mají rádi efekt Sativa bez paranoie. Uvědomte si však, že kouření vysokých dávek může mít také silné narkotické a sedativní účinky.

Počáteční efekt je povznášející, jasný, společenský a kreativní. I když vás ukamenují, jste schopni zůstat velmi aktivní. High je euforické a dlouhotrvající. To je ideální zátěž na párty nebo koncert. Rozhodně se nejedná o přetěžování gauče. Jemná, sladkokyselá ovocná chuť vám umožní pochutnat si a tato kombinace terpenů s kanabinoidy poskytuje příjemnou výšku, díky které se budete úžasně vznášet.

Hmotnost 0,12 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , , , , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Aktivní, Celebrální, Energický, Euforický, Komunikativní, Kreativní, Léčivé, Povzbuzující, Sociální, Šťastný, Stimulační, Vzrušující

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450-550 g/m2

Optimální výnos outdoor

700 – 1000 g/rostlina

Seed banka

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Dutch Passion – DURBAN DEW | Feminizovaná semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!