Dutch Passion – FRISIAN DEW® | Feminizovaná semínka konopí

Dutch Passion – FRISIAN DEW® | Feminizovaná semínka konopí

Frisian Dew je silná a velice odolná rostlina, která produkuje „boží“ výnosy a získala několik významných ocenění v konopných soutěžích. Tato úžasná odrůda hybridního konopí má příjemně svěží ovocnou chuť i vůni.

537 7358 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Frisian Dew od Dutch Passion je silná a velice odolná rostlina, která produkuje „boží“ výnosy a získala několik významných ocenění v konopných soutěžích.

Tato úžasná odrůda hybridního konopí má příjemně svěží ovocnou chuť i vůni. Její fenotypy mohou někdy připomínat lesní ovoce s jemnými citrusovými tóny a jindy v ní zase objevíte vůni borovice, nebo lehký závan levandule. Jedinečný terpenový profil tohoto modelu vám zaručí opravdu příjemný požitek z kouření, nebo vaporizace.

Frisian Dew navíc velice rychle kvete, takže její parádní konopíčko můžete sklízet po pouhých osmi týdnech kvetení. Také má nádherné světle fialové zabarvení, které se mezi konopnými hybridy hned tak nevidí.

Frisian Dew pochází z provincie Frísko na severu Nizozemí. Od doby, co se objevila na konopném trhu, se díky své spolehlivé genetice těší obrovské a neutuchající popularitě. Sice se příliš nehodí pro pěstování pod umělým osvětlením, ale na venkovních záhonech a ve sklenících je to naprostá bomba. Za optimálních podmínek totiž může dosáhnout skutečně enormních rozměrů (dorůstá až 3,5 metrů nejen do výšky, ale i do šířky).

Je to opravdu parádní marihuana s ne příliš silným, ale zato o to příjemnějším efektem, který je povznášející, rozveselující, a zároveň uvolňující.

Genetika: Super Skunk X Purple Star (50% indika / 50% sativa)

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

,

Genetika

Účinek

Euforický, Relaxující, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

100 – 150 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Ocenění

  • 1. Cena – Highlife Cup, Nizozemí – 2008
  • 3. Miesto – Homegrown Cup – 2018 – kategorie ,,Dutch Hash“

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!