Dutch Passion – Melonade Runtz | Feminizovaná semínka konopí

Dutch Passion – Melonade Runtz | Feminizovaná semínka konopí

Jedinečný Terpenový Profil: Kombinace genetiky Lemon Tree a Runtz přináší nezapomenutelný aroma a chuťový profil, který vás okamžitě uchvátí.

Vysoká Kvalita Pupenů: Pupeny Melonade Runtz jsou pěkně kulaté, kompaktní a plné trichomů, s výrazným ostrým aromatem, což je znakem špičkové kvality.

Snadná Pěstovatelnost: Tato odrůda je vhodná pro všechny typy pěstitelů. Její vitální a stabilní charakter zajišťuje bezproblémové pěstování a velkorysé výnosy.

Vysoká Odolnost: Díky robustním a silným větvím je Melonade Runtz odolná odrůda, která bez problémů ustojí i náročnější pěstební podmínky.

Vynikající Výnosy: Ať už pěstujete indoor či outdoor, Melonade Runtz nabízí velkorysé výnosy kvalitních pupenů, které uspokojí i ty nejnáročnější pěstitele.

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Představujeme vám Dutch Passion – Melonade Runtz, feminizovaná semínka konopí, která kombinují to nejlepší z obou světů. Tato jedinečná odrůda je výsledkem křížení elitního klonu Lemon Tree s vynikající genetikou Runtz, což přináší nevídaný zážitek z pěstování a konzumace.

Pokud hledáte něco, co by oživilo vaši sbírku a zároveň nabídlo vynikající výsledky, nemusíte dál hledat. Melonade Runtz představuje špičku v oblasti konopí s kombinací silného, pronikavého aroma a vytříbené chuti, která je díky genetice Runtz naprosto jedinečná. S touto odrůdou získáváte nejen působivou vizuální podívanou, ale také nezapomenutelný chuťový zážitek.

Tato odrůda je navíc snem každého pěstitele. Díky své vitalitě a stabilnosti je Melonade Runtz snadno pěstovatelná a přizpůsobivá různým pěstebním podmínkám, což ji činí ideální volbou jak pro začátečníky, tak pro zkušené pěstitele. Ať už jste doma v pěstebním boxu nebo na otevřeném poli, Melonade Runtz vás ohromí svými výsledky.

Neztrácejte čas pěstováním obyčejných odrůd. Dutch Passion – Melonade Runtz je vaše šance na pěstování něčeho opravdu výjimečného. Dopřejte si špičkovou kvalitu, jedinečný chuťový profil a snadné pěstování. Vyzkoušejte ji hned a nechte se unést do světa prémiového konopí!

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , , , , , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Aktivní, Celebrální, Energický, Euforický, Komunikativní, Kreativní

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 450 g/m2

Optimální výnos outdoor

500 – 550 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!